Кредит під заставу
спецтехніки

Зміни, які відбуваються в українській економіці через пандемію COVID-19, підривають базову основу бізнес-проектів. Встояти на «плаву», продовжувати розвиватися і бути на крок попереду конкурентів допоможе правильно розроблена грошово-кредитна політика. Грамотна трансформація малого/середнього або великого бізнесу можлива при додатковій фінансовій підтримки у вигляді позики під заставу спецтехніки – такий підхід до справи мінімізує ризики дефолту, сповільнить процес інфляції, створить умови для накопичення резервів на підприємствах різного профілю.
Авто на стоянці
Авто на стоянці
Поки ви користуєтесь кредитом, ваш автомобіль знаходиться у нас на паркінгу, що охороняється. Цей варіант найвигідніший з фінансової точки зору, але підходить лише для того, хто може обійтись без авто.
Авто у власника
Авто у власника
Поки ви користуєтесь кредитом, авто залишається у вас і ви можете їм користуватись. Відсоткова ставка при такому займі вища, адже ми страхуємо свої ризики, однак цей варіант підходить тим, кому авто потрібне для роботи.
Комісійний автосалон
Комісійний автосалон
Якщо ви хочете продати авто, але у вас немає часу, щоб цим займатись, ви можете залишити його на нашому майданчику. Ми проведемо передпродажну підготовку, розмістимо об`яви, рекламу і допоможемо вам продати ваше авто.

«ТРАСТ АВТО» – кредит під заставу
спецтехніки в Україні

Підприємці хоч раз в житті стикаються з неприємною ситуацією, коли присутній брак обігових грошей для системного, масштабованого процесу діяльності. При цьому поповнення балансу потрібно провести швидко, без затримок. Звертаючись в банківські структури досягти результату у вигляді «термінової позики» практично неможливо, на це йде чимало часу і нервів.
кредит під заставу спецтехніки
Позика під заставу
спецтехніки

Банки перед видачею позики під заставу спецтехніки проводять ретельну перевірку документації підприємства, техніки, документів про легалізацію підприємницької діяльності. Подаючи заявку можна бути впевненим в результативності – чекати підтвердження кредитування чи оцінки заставного майна іноді доводиться кілька днів. Крім цього, процентні ставки річних просто «зашкалюють», але вихід існує – фінансова компанія-ломбард «ТРАСТ АВТО».

Кредит під заставу спецтехніки – це можливість уникнути неприємних ситуацій в бізнесі. Транспортні засоби спеціального призначення, такі як: трактор, екскаватори, навантажувач, бульдозер, підйомний кран, асфальтоукладальник, дорожній каток, сільгосптехніка застосовується аграріями в фермерських господарствах – це дорога техніка, яку можна запропонувати у вигляді заставного майна з правом подальшого використання.

Кредит під заставу спец-техніки –
формування суми позики

Сума позики під спец-техніку
формується після оцінки робочої техніки
Нарахування позики
до 80% від ринкової вартості
Відсоткова ставка
2 відсотки в місяць
Оформлення контракту
після узгодження суми/строку позики
Погашення боргу
фіксовані платежі
Дострокове погашення боргу
штрафних санкцій немає
Прозорість угоди
прихованих платежів немає
Стан спецтехніки
робочий, без будь-яких дефектів і поломок
Рефінансування кредиту
проводиться за запитом клієнта

Кредитування без бюрократичних
зволікань і «заморочок»

Отримати гроші під заставу спецтехніки раціонально, одне підприємство може оформити кілька кредитів – до 1,5 мільйона гривень, якщо в робочому парку є певна кількість техніки спеціального призначення. Для зручності розроблена програма кредитування з калькулятором фіксованих ставок на кожну модель/марку техніки – це можливість, перед подачею заявки, попередньо розрахувати і оцінити вигоду від проведення угоди.
Авто-ломбард спецтехніки «ТРАСТ АВТО» протягом 10 років займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб під заставу транспорту різного цільового призначення. Відповідальність/професіоналізм співробітників акредитованої організації, високий рівень обслуговування, заслужило довіру клієнтів.
Плюси і вигода співпраці з «ТРАСТ АВТО», це:
прозорість в складанні договірних умов між претендентом і кредитором;
мінімальний обсяг документів без довідок про доходи та інших «затяжних» формальностей, які присутні в банківських структурах;
оформлення заявки можна проводити після попереднього перегляду програми кредитування, враховуючи категорію, модель заставної техніки;
низькі процентні ставки, одноразовий комісійний збір при оформленні договору, задовільнять позичальників позики «від і до»;
гнучкі умови погашення боргу, терміни виплати здобувач вибирає самостійно, вказуючи період і час в умовах договору;
фіксовані щомісячні платежі, дозволяють оцінити фінансову обстановку і грамотно розрахувати баланс підприємства, фірми, компанії;
обмежень передбачених у використанні виплаченої суми кредиту немає, користувач сам вирішує як розпоряджатися коштами;
техніка спеціального призначення залишається у позичальника, продовжуючи приносити прибуток за рахунок цільового використання;
дострокова виплата позики не передбачає нарахування штрафних санкцій, така структура кредитування вигідна не тільки для здобувача, а й для кредитної організації.
гроші в кредит під заставу спецтехніки
Кредит під заставу
с/г-техніки

Спираючись на професіоналізм, правову компетентність в юридичних аспектах, досвід роботи на фінансовому ринку України, компанія «ТРАСТ АВТО» створила максимально прості, зрозумілі, безпечні умови для оформлення кредитів з різними термінами погашення.

Програма кредитування для аграрного сектора, передбачає розширені можливості в отриманні позики. Адже Україна завжди була країною з багатими, родючими землями і працьовитими людьми – це і є результативність у веденні сільського господарства або розвитку аграрного бізнесу. Тому компанія «ТРАСТ АВТО» піклується і підтримує аграрний сектор, пропонуючи вигідну співпрацю. Фінансування фермерських господарств, аграрних підприємств за рахунок кредитів під заставу с/г-техніки проводиться на особливих умовах з подальшим використанням техніки в роботі.

Проводячи операцію вперше, здобувач при необхідності звернеться повторно, для таких випадків передбачена програма лояльності – дія додаткових опцій поширюється на надійних і перевірених клієнтів.

 

Скористатися знижками в системі кредитування рентабельно і практично – процентна ставка при погашенні боргу зменшується в рази.

Ознайомитися з методами і процедурою оформлення кредиту під заставу спецтехніки і подати заявку на сайті https://autolombard.in.ua/ доцільно. Експертна оцінка техніки проводиться швидко, після чого встановлюється сума виплати, узгоджується договірна угода про надання кредиту під заставу спецтехніки в двох примірниках.

Контракт завіряється нотаріально відповідно до законодавчих регламентів України. Позичальник отримає необхідну суму готівкою або на картку українського банку протягом одного дня. Дізнатися більш детальну інформацію з оформлення позики найкраще по телефону: +38 (044) 425-28-99.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Кредит
  під заставу авто
  Кредит під заставу авто
  Кредит під заставу
  водного транспорту
  Кредит під заставу водного транспорту
  Кредит під заставу
  вантажного авто
  Кредит під заставу вантажного авто
  Кредит під заставу
  авто з правом водіння
  Кредит під заставу авто з правом водіння
  Кредит під заставу
  мотоцикла
  Кредит під заставу мотоцикла
  Кредит
  під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу
  спецтехніки
  Кредит під заставу спецтехніки
  Ми використовуємо файли cookies.