Автоломбард
Оболонь

https://autolombard.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/evgeny-tchebotarev-aiwuljlpfnu-unsplash.jpeg

Ломбард для авто
(Оболонь Київ)

Якщо Вам потрібні гроші для інвестування в бізнес чи навчання, подорожі або на лікування, звертайтесь в ломбард для авто (Оболонь Київ) «Траст Авто». Наша компанія надає кредитні послуги під заставу авто протягом тривалого часу, ми пропонуємо вигідні умови, низькі проценти, зручний графік виплат. Щоб отримати гроші в ломбарді, Вам не потрібні довідки про доходи, підтвердження платоспроможності, ідеальна кредитна історія, поручителі.

Чому автоломбард вигідніший за банк?

Майже кожен хоча б раз стикався з банківськими кредитами, і може сказати, що це зовсім не найприємніший момент життя. Бюрократія, тривалий час очікування, багато паперів, «драконівські» умови з високими процентами. До того ж, банк може запросто відмовити у кредиті, якщо йому щось не сподобається в документах або персоні позичальника.
Автоломбард (Оболонь) «Траст Авто»
Автоломбард (Оболонь)
«Траст Авто»

Автоломбард (Оболонь) «Траст Авто» максимально спростив як процедуру оформлення, видачі кредитних коштів, так і їх виплату. У нас немає відмов, часів очікування, ми не цікавимось зарплатою Вашого чоловіка або дружини, кількістю дітей та витратами на їжу. Все, що потрібно для того, щоб звернутись в автоломбард на Оболоні (Київ) – бути власником автомобілю, мати при собі документи на машину, паспорт на ідентифікаційний номер.

Рішення по займу приймається у найближчі півгодини, що дозволяє позичальнику в той же день отримати готівкою потрібну суму. Це дуже вигідне, швидке та розумне рішення, яке здатне врятувати Вас від фінансового краху на найближчі дні.

Як працює автоломбард
на Оболоні

Ми робимо все, щоб кожному киянину було зручно користуватися послугами ломбарду. Мешканці Оболоні можуть швидко дістатися нашого офісу, щоб отримати кредитні кошти під заставу свого автомобілю. Надійний автоломбард (Оболонь Київ) «Траст Авто» – партнер, якому можна довіряти.

Наші спеціалісти проведуть технічний огляд машини, на підставі якого буде прийняте рішення про остаточну суму до видачі. Є можливість отримати до 85% ринкової вартості авто. Це залежить від стану, марки, моделі транспортного засобу. Більше успіху мають популярні та ходові моделі, тому що у випадку невикупу їх буде простіше реалізувати.

Поспішайте закласти авто (Оболонь) вже зараз!

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Часті запитання

  Які документи потрібні для отримання позики під заставу авто?
  • паспорт
  • ІПН
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  Як визначається вартість мого автомобіля для надання позики?

  Ми детально оглядаємо стан вашого автомобіля, його марку, модель, рік випуску, пробіг, технічний стан та загальний зовнішній вигляд. Крім того, ми також беремо до уваги поточні ринкові умови, попит на авто даної марки та моделі, а також стан та популярність конкретного автомобіля на ринку.

  Після детального огляду та оцінки всіх важливих факторів, ми надаємо вам пропозицію з сумою позики, яку ми можемо видати під заставу вашого автомобіля. Наші прозорі та справедливі процедури оцінки гарантують, що ви отримаєте максимально можливу суму позики, відповідну реальній ринковій вартості вашого автомобіля.

  Які вимоги до позичальника Автоломбарду ТРАСТ АВТО?
  • вам більше 18 років
  • ви громадянин України (або маєте посвідку на проживання)
  • технічний стан автомобіля хороший
  • автомобіль зареєстрований у відповідних органах
  Автоломбард на Шулявці
  Автоломбард Ірпінь
  Автоломбард Біла Церква
  Автоломбард Обухів
  Автоломбард Бориспіль
  Автоломбард Фастів
  Автоломбард Бровари
  Київська Область
  Автоломбард Дарниця
  Автоломбард Подiл
  Автоломбард Березняки
  Автоломбард Правий Берег
  Ми використовуємо файли cookies.