Автоломбард
Дарниця

https://autolombard.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/eugene-chystiakov-kivgid1wwfq-unsplash.jpeg
Якщо Ви шукаєте, де закласти авто на Дарниця в Київі – автоломбард «Траст Авто» пропонує звернутися до наших фахівців. Ми цінуємо кожного клієнта та завжди пропонуємо найкращі умови власникам нових та старих машин.
Автоломбард «Траст Авто»
Життя непередбачуване, і велика сума грошей може знадобитися зовсім раптово. Де ж її взяти? Деякі люди віддають перевагу займу у родичів або друзів. Але приказка про зруйновану грошима дружбу існує не просто так. Не один раз гроші ставали каменем спотикання між добрими друзями та родичами, тож цей варіант точно не є найкращим способом рішення грошового питання.

Що залишається? Кредит в банку. Ця процедура потребує багато зусиль та все одно не гарантує 100% результату. Позичальнику знадобиться потратити багато часу, щоб зібрати відповідні документи, дочекатися відповіді, а потім повернути гроші.

Найсучаснішим способом швидко отримати гроші є автоломбард (Дарниця Київ) – установа, яка видає займи під заставу транспортного засобу. Вони з’явилися не так давно, але вже встигли заслужити визнання користувачів машин.

Закласти авто Дарниця Київ

Займи в автоломбарді на Дарниці!

Компанія «Траст Авто» пропонує власникам автомобілів оформити вигідний займ та отримати гроші в той же день. Для цього нема потреби збирати купу документів, чекати перевірок та відповідати на безглузді запитання менеджерів. Якщо у Вас є автомобіль та документ на нього – автоломбард (Дарниця Київ) залюбки видасть необхідну суму на руки.

На відміну від банківських кредитів, наші процентні ставки цілком лояльні. Більш того! Зовсім не обов’язково залишати заставний транспорт на майданчику. Ви можете оформити договір таким чином, щоб мати змогу користуватися машиною без обмежень.

Компанія пропонує власникам авто кредити на суму до 80% від оціночної вартості. Столичний Київ автоломбард (Дарниця) може використати в якості оцінщика вартості машини. Ми беремо до уваги стан авто, рік його випуску, марку та модель. Чим новіше автомобіль, тим на більшу суму може розраховувати позичальник.

Обирайте установу, якій можна довіряти! В «Траст Авто» закласти авто на Дарниця зможе кожен власник. Поспішайте скористатися вигідними умовами та оцінити всі переваги співробітництва з автоломбардом.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Часті запитання

  Які документи потрібні для отримання позики під заставу авто?
  • паспорт
  • ІПН
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  Як визначається вартість мого автомобіля для надання позики?

  Ми детально оглядаємо стан вашого автомобіля, його марку, модель, рік випуску, пробіг, технічний стан та загальний зовнішній вигляд. Крім того, ми також беремо до уваги поточні ринкові умови, попит на авто даної марки та моделі, а також стан та популярність конкретного автомобіля на ринку.

  Після детального огляду та оцінки всіх важливих факторів, ми надаємо вам пропозицію з сумою позики, яку ми можемо видати під заставу вашого автомобіля. Наші прозорі та справедливі процедури оцінки гарантують, що ви отримаєте максимально можливу суму позики, відповідну реальній ринковій вартості вашого автомобіля.

  Які вимоги до позичальника Автоломбарду ТРАСТ АВТО?
  • вам більше 18 років
  • ви громадянин України (або маєте посвідку на проживання)
  • технічний стан автомобіля хороший
  • автомобіль зареєстрований у відповідних органах
  Автоломбард Оболонь
  Автоломбард на Шулявці
  Автоломбард Ірпінь
  Автоломбард Біла Церква
  Автоломбард Обухів
  Автоломбард Бориспіль
  Автоломбард Фастів
  Автоломбард Бровари
  Київська Область
  Автоломбард Подiл
  Автоломбард Березняки
  Автоломбард Правий Берег
  Ми використовуємо файли cookies.