Автоломбард
Подiл

https://autolombard.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/pexels-erik-mclean-12765640.jpeg
Якщо Вам терміново знадобилась значна сума грошей, перш за все Ви подумаєте про кредит: швидкий та вигідний. Без зайвих папірців, поручителів, переплат. Автоломбард «Траст Авто» пропонує відмінне рішення для власників автомобілів. Ви зможете отримати необхідну суму на оптимальних умовах, погодившись закласти автомобіль на Подолі в Києві.

Життя повне несподіванок, і далеко не завжди вони виявляються приємними. Це означає, що може настати момент, коли потрібної суми грошей не буде на руках. Пережити скрутні часи з мінімальними втратами допоможе автоломбард «Траст Авто» – Ваш надійний партнер, що дбає про безпеку та спокій власних клієнтів.

Надійний автоломбард
на Подолі

Обираючи автоломбард, бажано віддавати перевагу тому, який має бездоганну репутацію і головним джерелом доходу в якого є проценти. Саме до такої категорії належить автоломбард «Траст Авто», який видає клієнтам максимально можливу суму від оціночної вартості машини.
Авто на Подолі в Києві
Щоб закласти авто на Подолі (Київ) в «Траст Авто», варто перевірити, чи потрапляє Ваш транспортний засіб під умови надання займу:
 • Машина повинна бути ліквідною, тобто, у випадку непогашення позики ломбард зможе без проблем продати її. Тому дорогі елітні авто, так само як і старі у поганому стані, приймаються ломбардом неохоче, з додатковими умовами.
 • Оцінку автоломбард на Подолі в Києві проводить з урахуванням багатьох критеріїв. Спеціалістів цікавлять строк експлуатації, марка машини, наявність пошкоджень кузову, вм’ятин чи інших дефектів бамперу, фар, працездатність технічної складової. Все це впливає на кінцеву вартість та розмір позики, яку отримає клієнт.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Часті запитання

  Які документи потрібні для отримання позики під заставу авто?
  • паспорт
  • ІПН
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  Як визначається вартість мого автомобіля для надання позики?

  Ми детально оглядаємо стан вашого автомобіля, його марку, модель, рік випуску, пробіг, технічний стан та загальний зовнішній вигляд. Крім того, ми також беремо до уваги поточні ринкові умови, попит на авто даної марки та моделі, а також стан та популярність конкретного автомобіля на ринку.

  Після детального огляду та оцінки всіх важливих факторів, ми надаємо вам пропозицію з сумою позики, яку ми можемо видати під заставу вашого автомобіля. Наші прозорі та справедливі процедури оцінки гарантують, що ви отримаєте максимально можливу суму позики, відповідну реальній ринковій вартості вашого автомобіля.

  Які вимоги до позичальника Автоломбарду ТРАСТ АВТО?
  • вам більше 18 років
  • ви громадянин України (або маєте посвідку на проживання)
  • технічний стан автомобіля хороший
  • автомобіль зареєстрований у відповідних органах
  Автоломбард Оболонь
  Автоломбард на Шулявці
  Автоломбард Ірпінь
  Автоломбард Біла Церква
  Автоломбард Обухів
  Автоломбард Бориспіль
  Автоломбард Фастів
  Автоломбард Бровари
  Київська Область
  Автоломбард Дарниця
  Автоломбард Березняки
  Автоломбард Правий Берег
  Ми використовуємо файли cookies.