Автоломбард
на Шулявці

https://autolombard.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/automobile-details-close-up-new-car-.jpeg

Автоломбард «Траст Авто»

Компанія «Траст Авто» пропонує послуги видачі кредиту під заставу машин. Отримавши гроші, Ви зможете розпоряджатися ними на свій розсуд. На відміну від банків, автоломбард на Шулявці видає гроші швидко, без довідок і поручителів, навіть з плохою кредитною історією. Достатньо тільки подати заявку та пройти просту процедуру оцінки транспортного засобу.
< class="dark-block__title js-animated fade fade--bottom"> Як видаються займи
в автоломбарді «Траст Авто»
на Шулявці

В залежності від обраного варіанту, Ви отримуєте відповідну суму на руки. В найкращому випадку можна отримати до 85% від ринкової вартості машини. Якщо транспортний засіб знаходиться в гарному вигляді, це нова та популярна модель, що не має ніяких проблем, автоломбард на Шулявці в Києві гарантує максимальну суму займу.

Щоб отримати гроші, Вам потрібно приїхати в офіс компанії. Це зручно та швидко, «Траст Авто» піклується про своїх клієнтів. Якщо Ви мешкаєте на Шулявці, нема необхідності їхати на інший кінець міста, можна закласти авто на Шулявці (Київ) в одному із наших офісів.

З собою потрібно мати документ, що посвідчує право власності на авто, технічний паспорт, паспорт громадянина та ІПН. Особові умові надаються власникам кредитних автомобілів. Оцінка машини нашими спеціалістами проходить на місці, для цього не потрібно їхати в сервісний центр. Вже за півгодини Ви зможете дізнатися, на яку суму можете розраховувати.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Часті запитання

  Які документи потрібні для отримання позики під заставу авто?
  • паспорт
  • ІПН
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  Як визначається вартість мого автомобіля для надання позики?

  Ми детально оглядаємо стан вашого автомобіля, його марку, модель, рік випуску, пробіг, технічний стан та загальний зовнішній вигляд. Крім того, ми також беремо до уваги поточні ринкові умови, попит на авто даної марки та моделі, а також стан та популярність конкретного автомобіля на ринку.

  Після детального огляду та оцінки всіх важливих факторів, ми надаємо вам пропозицію з сумою позики, яку ми можемо видати під заставу вашого автомобіля. Наші прозорі та справедливі процедури оцінки гарантують, що ви отримаєте максимально можливу суму позики, відповідну реальній ринковій вартості вашого автомобіля.

  Які вимоги до позичальника Автоломбарду ТРАСТ АВТО?
  • вам більше 18 років
  • ви громадянин України (або маєте посвідку на проживання)
  • технічний стан автомобіля хороший
  • автомобіль зареєстрований у відповідних органах
  Автоломбард Оболонь
  Автоломбард Біла Церква
  Автоломбард Обухів
  Автоломбард Бориспіль
  Автоломбард Фастів
  Автоломбард Бровари
  Київська Область
  Автоломбард Дарниця
  Автоломбард Подiл
  Автоломбард Березняки
  Автоломбард Правий Берег
  Автоломбард Лівий Берег
  Ми використовуємо файли cookies.