Автоломбард
Обухів

https://autolombard.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/grey-luxury-sedan-car-sunset.jpeg

Автоломбард Обухів

Компанія «Траст Авто» пропонує послуги автоломбарда в Обухів (Київська обл), завдяки яким кожен має змогу терміново отримати необхідну суму грошей готівкою. Ніхто не застрахований від форс-мажорів і автоломбард «Траст Авто» покликаний вирішити фінансові питання з найменшими проблемами.

Отримати кредит в автоломбарді «Траст Авто»

Автоломбард обухів

Щоб отримати кредит в автоломбарді, достатньо бути власником автомобілю та мати відповідні документи. Ми не вимагаємо завеликого переліку документів, як це найчастіше робить банківська установа. Мінімум документів та часу – максимум результату. Цей девіз супроводжує діяльність «Траст Авто» від початку і до сьогоднішнього дня.

Знайти вигідні послуги автоломбарду в Обухові не так легко. Деякі установи пропонують занадто високі відсотки та оцінюють вартість машини нижче, чим вона є насправді. Наша компанія пропонує чесні, прозорі умови, де позичальник має можливість отримати до 85% вартості машини при відсотковій ставці лише 2% на місяць!

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Часті запитання

  Які документи потрібні для отримання позики під заставу авто?
  • паспорт
  • ІПН
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  Як визначається вартість мого автомобіля для надання позики?

  Ми детально оглядаємо стан вашого автомобіля, його марку, модель, рік випуску, пробіг, технічний стан та загальний зовнішній вигляд. Крім того, ми також беремо до уваги поточні ринкові умови, попит на авто даної марки та моделі, а також стан та популярність конкретного автомобіля на ринку.

  Після детального огляду та оцінки всіх важливих факторів, ми надаємо вам пропозицію з сумою позики, яку ми можемо видати під заставу вашого автомобіля. Наші прозорі та справедливі процедури оцінки гарантують, що ви отримаєте максимально можливу суму позики, відповідну реальній ринковій вартості вашого автомобіля.

  Які вимоги до позичальника Автоломбарду ТРАСТ АВТО?
  • вам більше 18 років
  • ви громадянин України (або маєте посвідку на проживання)
  • технічний стан автомобіля хороший
  • автомобіль зареєстрований у відповідних органах
  Автоломбард Оболонь
  Автоломбард на Шулявці
  Автоломбард Ірпінь
  Автоломбард Біла Церква
  Автоломбард Бориспіль
  Автоломбард Фастів
  Автоломбард Бровари
  Київська Область
  Автоломбард Дарниця
  Автоломбард Подiл
  Автоломбард Березняки
  Автоломбард Правий Берег
  Ми використовуємо файли cookies.