Автоломбард
Березняки

https://autolombard.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/side-rear-view-mirror-modern-car.jpeg
Неможливо заздалегідь передбачити всі складнощі та проблеми, які приготовані життям. В будь-який момент можуть виникнути ситуації, коли терміново знадобляться гроші. В таких випадках люди, як правило, звертаються за допомогою до рідних, друзів, або за кредитом до банку. Але останнім часом популярності набуває така послуга як ломбард для авто – на Березняках в Києві власники машин можуть отримати швидкий кредит готівкою або банківським переказом на вигідних умовах.

Переваги користування послугами автоломбарду

Як відомо, кредити, які пропонують банківські установи, особливо якщо мова йде про великі суми – справа не тільки клопітна, але й не завжди вигідна. В більшості випадків потрібно оформлювати масу документів, і процентна ставка є непід’ємно високою. Натомість автоломбард (Березняки) пропонує вирішити питання швидко, економно та ефективно за наявності власного транспортного засобу.

Сьогодні терміновий займ в автоломбарді є одним з найбільш оптимальних і вигідних рішень. Ніякої паперової тяганини, тривалих стресових очікувань, максимальна сума займу при рекордно низьких відсотках – все це очікує позичальника, який вирішить звернутися до автоломбарду.

Ще одна перевага, якою володіє автоломбард Березняки (онлайн можна дізнатися детальніше) – майже необмежений термін повернення займу. Важливо тільки сплачувати вчасно відсотки та користуватися кредитними коштами стільки, скільки необхідно.

Ломбард для авто на Березняках

Як отримати займ
в автоломбарді на Березняках?

Оформлення кредиту передбачає наявність мінімального пакету документів – паспорту, коду та технічного паспорту на автомобіль. Ви приїжджаєте на машині в офіс, спеціалісти визначають вартість майна. Наш автоломбард (Березняки Київ) «Траст Авто» приймає справні транспортні засоби. Чим новіше модель авто, тим дорожче буде оцінена його вартість.

Після узгодження фінансового питання з клієнтом укладається договір. Існує два різновиди займу – з правом користування закладеної машини та з постановкою її на стоянку, що охороняється. В залежності від того, чого бажає Київ (Березняки) автоломбард запропонує найвигідніший варіант!

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Часті запитання

  Які документи потрібні для отримання позики під заставу авто?
  • паспорт
  • ІПН
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  Як визначається вартість мого автомобіля для надання позики?

  Ми детально оглядаємо стан вашого автомобіля, його марку, модель, рік випуску, пробіг, технічний стан та загальний зовнішній вигляд. Крім того, ми також беремо до уваги поточні ринкові умови, попит на авто даної марки та моделі, а також стан та популярність конкретного автомобіля на ринку.

  Після детального огляду та оцінки всіх важливих факторів, ми надаємо вам пропозицію з сумою позики, яку ми можемо видати під заставу вашого автомобіля. Наші прозорі та справедливі процедури оцінки гарантують, що ви отримаєте максимально можливу суму позики, відповідну реальній ринковій вартості вашого автомобіля.

  Які вимоги до позичальника Автоломбарду ТРАСТ АВТО?
  • вам більше 18 років
  • ви громадянин України (або маєте посвідку на проживання)
  • технічний стан автомобіля хороший
  • автомобіль зареєстрований у відповідних органах
  Автоломбард Оболонь
  Автоломбард на Шулявці
  Автоломбард Ірпінь
  Автоломбард Біла Церква
  Автоломбард Обухів
  Автоломбард Бориспіль
  Автоломбард Фастів
  Автоломбард Бровари
  Київська Область
  Автоломбард Дарниця
  Автоломбард Подiл
  Автоломбард Правий Берег
  Ми використовуємо файли cookies.