Тарифи
в автомобільному ломбарді

Ми рахуємо тариф індивідуально для кожного клієнта.
Тому для більш точної інформації, зв`яжіться з нами будь-яким зручним способом.
Icon Сумм кредиту Максимальна сума кредиту — 85% від оціночної вартості заставного автомобіля.
Icon Відсоткова ставка по кредиту Ми видаємо позики по найнижчій ставці — від 2% в місяць.
Icon Термін погашення кредиту Ми заключаємо кредитні договори терміном від 2 до 36 місяців.
Icon Пролонгація кредиту Ви можете подовжити користування кредитними коштами на необмежений строк. Ми перерахуємо суму відсотків для зручності погашення заборгованості по кредиту.
Icon Пільговий період користування кредитом Після закінчення терміну строку у вас є можливість користуватись позикою ще 30 календарних днів.
Icon Наприклад Ви хочете закласти на 1 рік ваш автомобіль, вартістью $10 000. Ви можете отримати до $8000 кредиту. Відсоткова ставка — $160 на місяць ($1930 за весь срок користування кредитом). Оформлення — 2000 грн.

В прикладі показані приблизні цифри. Для точного підрахунку, передзвоніть нам або залиште заявку на сайті.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Тарифи в автомобільному ломбарді у Києві

  Тарифи в автомобільному
  ломбарді у Києві

  Перше, про що Ви подумаєте, коли знадобиться значна сума грошей – кредит. Сьогодні знайти вигідні умови кредитування нелегко, але цілком можливо. Автоломбард «Траст Авто» – компанія, яка швидко і без додаткових труднощів допоможе у вирішенні фінансових питань шляхом застави Вашого автомобіля. Це рішення має мінімум недоліків та багато переваг, серед яких окрему позицію посідають наші тарифи – автомобільний ломбард надає кредит з найліпшими умовами, які не дозволять втратити транспортний засіб ні в якому разі.

  Послуги автоломбарду є достатньо популярними. Яким ще чином можна отримати велику кількість грошей одноразово, не ризикуючи потрапити у фінансову кабалу?

  Співпрацюючи з клієнтами на прозорих умовах, ми маємо бездоганну репутацію відповідального партнера, який допоможе в будь-яких складних життєвих ситуаціях.

  Тарифи на заставу автомобіля
  від автоломбарду «Траст Авто»

  Ломбард «Траст Авто» видає замовникам максимально можливу суму, має невисоку процентну ставку, забезпечує належні умови зберігання транспортного засобу за умови залишення його на майданчику. Щоб вищенаведені заяви не звучали голослівно, автоломбард «Траст Авто» наші тарифи може навести при першій потребі.

  Так, щодо суми кредиту, в залежності від комплектації, марки, зовнішнього стану, належності відповідної документації авто Ви маєте змогу отримати до 85 відсотків його оціненої вартості. Спеціалісти компанії роблять оцінку, виходячи з існуючої ринкової ситуації. Можете бути впевненими: більше грошей, ніж в «Траст Авто», Ви не отримаєте ніде.

  Термін користування кредитними коштами майже необмежений. Пролонгація здійснюється після перерахування відсотків. Крім того, Ви ще місяць після закінчення оговореного строку кредитування Ви можете користуватися коштами на пільгових умовах.

  Як можна побачити, тарифи в автомобільному ломбарді «Траст Авто» відрізняються своєю лояльністю та задовольнять будь-якого користувача. Дзвоніть нам по вказаним на сайті телефонам або приїжджайте на своєму авто та отримуйте більш детальну інформацію щодо всіх фінансових маніпуляцій.

  Ми використовуємо файли cookies.