Автоломбард
Правий Берег

https://autolombard.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/front-right-wheel-blue-jeep.jpeg
У Вас потреба в грошах – у нас оптимальне рішення! Автоломбард «Траст Авто» пропонує закласти автомобіль на Правому березі (Київ) та отримати необхідну суму в той же день. Сьогодні автоломбард є найвигіднішою пропозицією на сучасному кредитному ринку. На відміну від банківських установ з купою паперів та швидких кредитів з непомірними відсотками, автоломбард пропонує максимум грошей з мінімальними зусиллями та переплатами.
Автоломбард «Траст Авто»
Серед установ, на які можна розраховувати, Київ автоломбард (Правий берег) «Траст Авто» є найбільш авторитетним, відповідальним, надійним партнером. Ми пропонуємо кошти від заставу автотранспорту як з можливістю його подальшої експлуатації позичальником, так і з постановкою на стоянку, що охороняється. Всі витрати по зберіганню машини компанія покладає на себе, тож у власника немає приводів хвилюватися за своє майно.
Закласти автомобіль на Правому березі Київ

Як укласти угоду
з «Траст Авто»?

Надійний автоломбард на Правому березі «Траст Авто» пропонує вигідні позики під заставу машини в прийнятному технічному та зовнішньому стані. Перед укладанням договору спеціалісти компанії проводять огляд та оцінку засобу. Насамперед, це робиться для того, щоб чітко означити клієнту максимально можливу суму займу.

Якщо угода досягнута, установа видає позичальнику займ готівкою або переказом на картковий рахунок. Наш автоломбард (Правий берег) дозволяє обирати найвигідніші умови, щоб залишити у клієнтів тільки позитивні спогади. Ті, хто залишилися задоволеними, у разі повторення ситуації швидше за все ще раз скористаються послугами саме нашого автоломбарду.

Суттєвою перевагою установи є можливість повертати борг в необмежені терміни. Якщо Ви не знаєте, коли саме зможете повністю розрахуватися з автоломбардом та викупити машину – це нічого. Головне – вчасно сплачувати відсотки. Подібна лояльність до позичальників виводить ломбард на перше місце серед усіх кредитних установ в Україні.

В автоломбарді «Траст Авто» закласти авто Правий берег (Київ) зможете оперативно, надійно та вигідно. Ми гарантуємо кредити до 80% вартості транспортного засобу.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Часті запитання

  Які документи потрібні для отримання позики під заставу авто?
  • паспорт
  • ІПН
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  Як визначається вартість мого автомобіля для надання позики?

  Ми детально оглядаємо стан вашого автомобіля, його марку, модель, рік випуску, пробіг, технічний стан та загальний зовнішній вигляд. Крім того, ми також беремо до уваги поточні ринкові умови, попит на авто даної марки та моделі, а також стан та популярність конкретного автомобіля на ринку.

  Після детального огляду та оцінки всіх важливих факторів, ми надаємо вам пропозицію з сумою позики, яку ми можемо видати під заставу вашого автомобіля. Наші прозорі та справедливі процедури оцінки гарантують, що ви отримаєте максимально можливу суму позики, відповідну реальній ринковій вартості вашого автомобіля.

  Які вимоги до позичальника Автоломбарду ТРАСТ АВТО?
  • вам більше 18 років
  • ви громадянин України (або маєте посвідку на проживання)
  • технічний стан автомобіля хороший
  • автомобіль зареєстрований у відповідних органах
  Автоломбард Оболонь
  Автоломбард на Шулявці
  Автоломбард Ірпінь
  Автоломбард Біла Церква
  Автоломбард Обухів
  Автоломбард Бориспіль
  Автоломбард Фастів
  Автоломбард Бровари
  Київська Область
  Автоломбард Дарниця
  Автоломбард Подiл
  Автоломбард Березняки
  Ми використовуємо файли cookies.