Кредит
під заставу авто
з правом водіння

Автоломбард «ТРАСТ АВТО» – офіційна компанія працює на ринку фінансових послуг більше 10 років. Відмінна репутація та довіра клієнтів – це показник професіоналізму і вигідних умов кредитування. Оформляючи кредит під заставу авто з правом водіння, здобувач отримує гроші під заставу ПТС за генеральним дорученням протягом одного дня без особливих формальностей і бюрократизму.
Авто на стоянці
Авто на стоянці
Поки ви користуєтесь кредитом, ваш автомобіль знаходиться у нас на паркінгу, що охороняється. Цей варіант найвигідніший з фінансової точки зору, але підходить лише для того, хто може обійтись без авто.
Авто у власника
Авто у власника
Поки ви користуєтесь кредитом, авто залишається у вас і ви можете їм користуватись. Відсоткова ставка при такому займі вища, адже ми страхуємо свої ризики, однак цей варіант підходить тим, кому авто потрібне для роботи.
Комісійний автосалон
Комісійний автосалон
Якщо ви хочете продати авто, але у вас немає часу, щоб цим займатись, ви можете залишити його на нашому майданчику. Ми проведемо передпродажну підготовку, розмістимо об`яви, рекламу і допоможемо вам продати ваше авто.

«ТРАСТ АВТО» –
кредити під заставу
авто з правом водіння

Авто-ломбард «ТРАСТ АВТО» на відміну від банківських структур завжди йде назустріч здобувачам позики під заставу авто з правом водіння. При цьому, організація не зобов’язує оформляти КАСКО, дане питання власник транспортного засобу вирішує сам.
Подати заявку на сайті https://autolombard.in.ua/ вигідно і доцільно,
розгляд і відповідь на видачу позики проходить протягом 10-15 хвилин. Власнику машини досить надати:
Паспорт громадянина України Паспорт громадянина України
Ідентифікаційний код Ідентифікаційний код
Тех-паспорт (ПТС) Тех-паспорт (ПТС)
Особливості
кредитування –
структура лояльності
Авто-ломбард «ТРАСТ АВТО» Київ ламає стереотипи «неможливості отримати позику з мінімальними процентними ставками» і видає гроші під заставу авто з правом водіння без постановки на стоянку.
взяти кредит під заставу ТЗ з правом керування
 • контракт оформляється швидко без бюрократичних затримок;
 • термін погашення боргу здобувач вибирає самостійно;
 • повернення позики достроково не передбачає нарахування штрафу;
 • ломбард бере на себе оплату нотаріуса та експертної оцінки;
 • низькі процентні ставки при укладенні договору;
 • відсутність прихованих платежів, прозорі умови угоди.

У разі непередбачених затримок по виплаті боргу, передбачена функція рефінансування, менеджери ломбарду допоможуть знайти програму, без нарахування «непідйомних» процентних ставок.

Кредит під заставу авто з правом керування у Києві – це альтернативний спосіб отримання позики без втрати улюбленого транспорту. При цьому, погана кредитна історія здобувача не є приводом/причиною для відмови у видачі грошей під заставу автомобіля.

Авто-ломбард Київ без постановки транспорту на стоянку – застава авто

Сума позики під заставу авто
формується після оцінки машини
Розмір кредиту
від 30 до 70% від ринкової ціни
Відсоткова ставка
2 відсотки в місяць
Оформлення угоди
після експертної оцінки
Погашення позики
фіксовані щомісячні платежі
Дострокове погашення
штрафних санкцій немає
Прозорість угоди
прихованих платежів немає
Стан автомобіля
повна технічна справність
Рефінансування
проводиться по запиту клієнта

Експертний висновок
за оцінкою заставного транспорту

Наявність недостатньої платоспроможності або відсутність довідки про доходи перекриваються податковим майном в разі невиплати боргу. В умовах контрактної угоди чітко приписується даний пункт, після оцінки транспорту та спільного узгодження між позичальником і кредитором. Обмеження одне – продати, подарувати, переписати заставне майно без узгодження з кредитором не можна.

Оцінка заставного транспорту експертом-оцінювачем:

Icon визначення марки автомобіля – перевірка комплектації
Icon технічний стан - діагностика функціоналу
Icon наявність пошкоджень – оцінка класифікації дефектів
Icon нарахування позики – формується на основі ринкової вартості

Фінальна сума кредиту залежить від експертного висновку, марки автомобіля, обраного тарифного плану в програмі кредитування.

Специфіка оформлення
кредитів в банківських
структурах

У банківських установах України все розкладено по «поличках» – є заборгованість, отримуєш відмову. Сьогодні багато хто користується продуктами банків, незважаючи на високі процентні ставки. Для простих споживачів бажаючих оформити позику на велику суму, такий «вантаж» просто не під силу. Крім цього, щоб оформити банківський кредит, необхідно озброїтися величезним «терпінням і витривалістю».
Экспертная оценка авто
Структура оформлення така:
 1. Треба зібрати відповідний пакет документів з усіх адміністративних установ, включаючи довідку про доходи. Формальності – обов’язкова процедура банківських структур.
 2. Подати заявку на розгляд, попередньо надати зібрані документи, іноді доводиться доносити підтвердження з тієї чи іншої організації, так як про них «забули» попередити.
 3. Очікування позитивного результату. Варто знати, що після ретельної перевірки інформаційних даних та оцінки транспортного засобу, відповідь не завжди потішить споживача.
 4. При оформленні кредиту, співробітники банку з посмішкою на обличчі, пояснюють специфіку нарахування процентних ставок, замовчуючи про приховані платежі, які дадуть про себе знати в процесі погашення боргу.
 5. Перед підписанням договору, необхідно відзвітувати на які цілі потрібна певна сума позики – кожна «копійка» на рахунку. При виплаті великої суми, треба пред’явити документальне підтвердження цільового призначення.
 6. Кредит під заставу авто можна взяти, якщо транспорт певного віку в ідеальному технічному стані, бажано «іномарка». Машини в хорошому стані, які старше зазначеного року випуску не розглядаються.

Основний мінус в оформленні банківської позики – це заниження ціни на заставний транспорт. Присутні маніпуляції по прихованим платежам і штрафах – озвучують відсоток користування за місяць, а річні виходять набагато більше, вирахувати і розібратися в даній схемі складно. Звичайно в кожному банку, є свої правила. Деякі установи не видають позику під заставу машини з правом водіння – позичальник отримає гроші після визначення транспорту на спец-стоянку.

Внаслідок вищевикладених «перспектив», виникає потреба звернутися до фінансових фахівців в Києві, щоб допомогли розібратися з документацією по позиці. Кваліфіковані юристи досконально перевірять документи надані банком і повідомлять про наявність законодавчих порушень або прихованих пунктів в складанні договірних угод, і підкажуть як діяти в таких ситуаціях. Як би там не було, краще не ризикувати і укласти угоду в авто-ломбарді «ТРАСТ АВТО» – це рішення суттєво збільшить суму кредиту за рахунок незалежної оціночної експертизи і низьких процентних ставок.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Кредит
  під заставу авто
  Кредит під заставу авто
  Кредит під заставу
  водного транспорту
  Кредит під заставу водного транспорту
  Кредит під заставу
  вантажного авто
  Кредит під заставу вантажного авто
  Кредит під заставу
  авто з правом водіння
  Кредит під заставу авто з правом водіння
  Кредит під заставу
  мотоцикла
  Кредит під заставу мотоцикла
  Кредит
  під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу
  спецтехніки
  Кредит під заставу спецтехніки

  Оформлення договору в ломбарді «ТРАСТ АВТО»

  Позика під заставу авто з правом керування в Києві видається без складних формальностей з мінімальним пакетом документів. Перед операцією машину або спец-техніку під заставу оглядає експерт, проводиться перевірка реєстрації та юридичні дані ТЗ. Після ретельного огляду співробітник ломбарду пропонує варіанти позики, оціночну суму кредитування, визначає терміни погашення боргу. Наступний етап процедури – укладення контракту між претендентом і кредитором.

  У специфікації договору вказується:

  • модель, рік випуску, виробник;
  • цифрові дані, об’єм двигуна;
  • номерний державний знак;
  • паспортні дані транспорту;
  • оціночна вартість, сума позики;
  • термін погашення боргу, розмір процентної ставки.

  Контрактна угода підписується в двох примірниках – один залишається в ломбарді, інший у клієнта для пред’явлення при закритті кредиту або пролонгації – рефінансуванні. Здобувач отримує гроші під заставу авто готівкою або на картку без довідки про доходи та залучення поручителів.

  Кредит під заставу авто в Києві оформлюється в співвідношенні наповнення суми позики до 80 відсотків при утриманні машини на стоянці. Позика з правом водіння становить – від 30 до 70 відсотків. Оформлення кредиту на більш тривалий термін відбувається за договором оренди – видача грошей під заставу ПТС за генеральним дорученням або за контрактом зворотного лізингу. Автотранспорт реєструється на юридичну особу фінансової компанії до моменту повернення позики. Дізнатися детальну інформацію кредитування можна за телефоном: +38 (097) 386-90-91.

  Ми використовуємо файли cookies.