Кредит
під заставу ПТС

Кредит під заставу ПТС – це найбільш простий спосіб вирішити фінансові питання, отримати велику суму грошей для виконання певних цільових завдань. Оформлення позики в автоломбард «ТРАСТ АВТО» триватиме не більше 45 хвилин. Співробітники встигають зробити, перевірку та оцінку транспортного засобу, задокументувати договірні угоди між претендентом і кредитором, видати кредит без бюрократичних затримок і зволікань.
Авто на стоянці
Авто на стоянці
Поки ви користуєтесь кредитом, ваш автомобіль знаходиться у нас на паркінгу, що охороняється. Цей варіант найвигідніший з фінансової точки зору, але підходить лише для того, хто може обійтись без авто.
Авто у власника
Авто у власника
Поки ви користуєтесь кредитом, авто залишається у вас і ви можете їм користуватись. Відсоткова ставка при такому займі вища, адже ми страхуємо свої ризики, однак цей варіант підходить тим, кому авто потрібне для роботи.
Комісійний автосалон
Комісійний автосалон
Якщо ви хочете продати авто, але у вас немає часу, щоб цим займатись, ви можете залишити його на нашому майданчику. Ми проведемо передпродажну підготовку, розмістимо об`яви, рекламу і допоможемо вам продати ваше авто.

Автоломбард «ТРАСТ АВТО» – кредит під заставу ПТС

Оперативність у проведенні операції «кредит під заставу ПТС» в компанії «ТРАСТ АВТО» пояснюється просто – наявність застави у вигляді технічного паспорта техніки гарантує повернення виданої клієнту позики. При оформленні угоди здобувачеві не потрібно збирати величезний пакет документів, включаючи довідку про доходи, як прийнято в банківських структурах.
Авто и деньги
Оформлення кредиту
під заставу ПТС

Практика використання особистого автомобіля в якості заставного майна широко поширена. Але не кожна фінансова компанія проводить фінансування під заставу технічного паспорта машини. Банківські структури якщо і видають кредит, то з умовою зберігання на спеціальних майданчиках, такий варіант підходить не всім претендентам.

При оформленні кредиту під заставу ПТС в разі позитивної відповіді в банку, слід дізнатися обмеження щодо використання транспортного засобу, а також пройти процедуру оцінки авто. Основний недолік при укладанні контракту з банком – це заниження ціни заставного транспорту і високі процентні ставки.

Специфіка кредитування в банківських установах

Варто знати, що в багатьох банківських установах різні правила видачі позики під заставу автомобіля. Наприклад в деяких фінансових структурах присутні нормативні вимоги, такі як:

 • обмеження в роках випуску;
 • видача позики тільки під іномарки;
 • авто з мінімальним пробігом;
 • ідеальний технічний стан;
 • можливість отримати гроші без права водіння.

Як не дивно, але є ще деякі моменти, які вимагають уваги.

По-перше, можливі хитрощі по прихованим платежам і штрафах, відсотки користування за місяць не знижуються, а ростуть «як на дріжджах». Прорахувати різницю самостійно досить складно, саме тому річні відсотки часто «зашкалюють» і дивують користувачів.

По-друге, співробітники банку можуть запропонувати оформити додаткову страховку у зазначеній ними страховій компанії «в обов’язковому порядку» – це теж коштує «грошей». Якщо все прорахувати і зважити всі «за і проти», виходить одне – щоб отримати назад повні права на заставний транспорт, потрібно вкласти не маленькі гроші. Тому, перед тим як звертатися в банк «думайте самі, вирішуйте самі – мати або не мати».

Гроші під заставу ПТС – без бюрократичних проблем

Авто под залог

Взяти кредит під заставу ПТС-авто вигідно і доцільно в ломбарді «ТРАСТ АВТО» – це суттєве збільшення суми позики, без довгих попередніх перевірок документів та очікування позитивного результату. Незалежна експертна оцінка заставного авто проходить швидко, без порушень і прихованих пунктів, які можуть знизити нарахування кредитної суми.

Авто-позика під заставу ПТС – це зручно, практично і рентабельно, транспорт залишається у заставодавця, єдине обмеження подарувати, продати машину без згоди кредитора не можна. Відсоткова ставка позики під заставу ПТС набагато менша ніж при споживчому кредитуванні. Варто знати, що при наявності поліса КАСКО – умови кредитування набагато вигідніші.

Кредит під заставу ПТС –
умови і формування кредитної суми

Сума позики під ПТС
формується після оцінки транспорту
Нарахування позики
до 80% від ринкової вартості
Відсоткова ставка
2 відсотки в місяць
Оформлення контракту
45 хвилин після оцінки авто, мототехніки
Погашення боргу
фіксовані щомісячні платежі
Дострокове погашення боргу
штрафних санкцій немає
Умови угоди
прозорі без прихованих платежів
Стан техніки
робочий, без будь-яких пошкоджень
Авто-позика
під заставу ПТС
Перед подачею заявки на сайті https://autolombard.in.ua/uk/ претендент повинен «озброїтися» мінімальним пакетом документів.
Паспорт громадянина України – обов’язкова умова для створення контрактної угоди на кредит під заставу авто з правом водіння, крім цього треба надати:
Icon ідентифікаційний код
Icon реєстраційне підтвердження
Icon правовстановлюючі документи
Icon довідку проходження діагностики в СТО

Наявність мобільного телефону прискорить процес угоди, при проходженні реєстраційної процедури та активації договору в онлайн-режимі.

«ТРАСТ АВТО» – швидке вирішення
фінансових проблем

Авто-ломбард «ТРАСТ АВТО» проводить фінансові операції згідно з ліцензією НБУ і діє в рамках, які регламентують правила законодавства на території України. При отриманні грошей під заставу ПТС – карта клієнта повинна належати українському банку.

Терміни та щомісячні фіксовані ставки погашення боргу задовольнять клієнтів цілком і повністю.
Просто получить деньги в займ
Автопозика під заставу ПТС –
особливості роботи ломбарду
 • прозорість при оформленні угоди;
 • відсутність прихованих платежів і комісій;
 • оперативність в оформленні контракту;
 • інформаційні дані здобувача захищені;
 • можливість дистанційного оформлення позики;
 • виплата позики на карту проходить протягом 10 хвилин;
 • передбачена програма лояльності;
 • кредитування під заставу без довідки про доходи;
 • низькі відсоткові ставки, разовий комісійний збір;
 • погана кредитна історія не є причиною відмови.

Оформити позику під заставу ПТС нескладно, головне враховувати основні вимоги до автомобіля: технічна справність, певний вік, не перебуває під арештом чи в угоні. Технічний паспорт підтверджує можливість експлуатації транспортного засобу на дорогах загального користування, документ неможливо підробити, оформлення проходить строго у встановлені законодавством строки, тому фінансові організації не бояться видавати великі суми позики під заставу ПТС.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Кредит
  під заставу авто
  Кредит під заставу авто
  Кредит під заставу
  водного транспорту
  Кредит під заставу водного транспорту
  Кредит під заставу
  вантажного авто
  Кредит під заставу вантажного авто
  Кредит під заставу
  авто з правом водіння
  Кредит під заставу авто з правом водіння
  Кредит під заставу
  мотоцикла
  Кредит під заставу мотоцикла
  Кредит
  під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу
  спецтехніки
  Кредит під заставу спецтехніки
  Ми використовуємо файли cookies.