Кредит під заставу
мотоцикла

Кредит під заставу мотоцикла – це можливість отримати досить велику суму, яка залежить від моделі мототехніки. Куди звернутися, щоб отримати позику швидко, без бюрократичних замашок? Відповідь прозаїчна, звичайно в ломбард «ТРАСТ АВТО» – претендентів задовільнять умови, які пропонує фінансова компанія, особливо низькі процентні ставки і терміни погашення боргу.
Авто на стоянці
Авто на стоянці
Поки ви користуєтесь кредитом, ваш автомобіль знаходиться у нас на паркінгу, що охороняється. Цей варіант найвигідніший з фінансової точки зору, але підходить лише для того, хто може обійтись без авто.
Авто у власника
Авто у власника
Поки ви користуєтесь кредитом, авто залишається у вас і ви можете їм користуватись. Відсоткова ставка при такому займі вища, адже ми страхуємо свої ризики, однак цей варіант підходить тим, кому авто потрібне для роботи.
Комісійний автосалон
Комісійний автосалон
Якщо ви хочете продати авто, але у вас немає часу, щоб цим займатись, ви можете залишити його на нашому майданчику. Ми проведемо передпродажну підготовку, розмістимо об`яви, рекламу і допоможемо вам продати ваше авто.

Кредит під заставу
мотоцикла з правом
водіння

Гроші під заставу мотоцикла – один з багатьох видів послуг кредитування. Здобувачі позики найчастіше для вирішення фінансових проблем вибирають банки, але якщо розібратися в системі оформлення договору, клієнтів чекає безліч «підводних каменів», які знижують «запал» мати справу з банківськими структурами.
мото ломбард

Подати заявку після збору величезного пакету засвідчених документів – це одне, при цьому дочекатися результативної відповіді досить складно, для цього необхідно мати «міцну» нервову систему. Адже після збирання документів з місця роботи, місця проживання, надання довідки про доходи іноді клієнти отримують відмову – банківські структури скрупульозно перевіряють кожен папірець і кількість наявних у клієнта кредитів. Якщо є грішок і у заявника зіпсована кредитна історія – можна не розраховувати на поблажливість, вердикт буде не на користь позичальника.

З одного боку при такому розкладі можна опустити руки і не шукати виходу з фінансової скрути, а з іншого боку треба пам’ятати, що банки навіть після схвалення заявки рідко дають кредит на суму більш ніж 50% від реальної ринкової вартості транспорту. Крім цього, відсоткові ставки при погашенні боргу просто «зашкалюють».

Порівняльна характеристика кредиту в банку і ломбарді «ТРАСТ АВТО»

Критерії видачі позики
Установа банку
Ломбард в Києві
Розгляд заявки
від 1 до 3 днів
від 20 хвилин до години
Ставки річних
від 50% до 62%
від 18 відсотків
Комісійний збір
щомісячні відсотки
одноразова оплата
Сума позики
до 100 тисяч гривень
до 80% від вартості
Приховані платежі
присутні
не існує
Видача коштів
після всіх пeрeвірок
в день подачі заявки
Мотоцикл під заставу
Кредит під заставу
мото-транспорту

Не всі фінансові компанії надають позику під заставу техніки. Обмовимося, що багато банківських установ з початку економічної кризи прикрили подібні програми з видачі грошей під заставу мотоцикла.

Фінансові установи, які залишилися на ринку оформлюють кредит під заставу мото-транспорту, передбачають високі ставки і щомісячні комісійні нарахування, які для простого споживача є «непосильним обтяженням» – перекрити борг досить важко. Крім цього, банки вважають за краще кредитувати марки нових мотоциклів, без великого пробігу. Більшу суму можна отримати без права на водіння – техніка залишається на стоянці кредитора.

Залишити улюблений байк в заставу для любителя «швидкої їзди» – це «удар нижче пояса», а ось оформити гроші під заставу мотоцикла з правом водіння вигідно і доцільно. Крім солідних мотобайків, типу DUCATI і HARLEY DAVIDSON, сьогодні можна закласти і отримати гроші під більш дешеві види транспорту (квадроцикл, мопед, скутер) – сума кредиту залежить від оціночної вартості нової або вживаної техніки.

Отримати гроші під заставу мототехніки тепер дуже просто
Гроші під заставу мотоцикла
 • не потрібно збирати купу документів, надавати довідку про доходи, залучати поручителя;
 • швидкість оформлення до 1 години, такий підхід до справи дозволяє оформити терміновий кредит без складних бюрократичних формальностей;
 • процентні ставки в ломбарді набагато нижчі, ймовірність видачі кредиту набагато вища, разовий комісійний збір при оформленні договору;
 • мототранспорт залишається в розпорядженні власника. Для багатьох байкерів – це результативний показник.

Практичний і рентабельний спосіб отримати позику під заставу мотоцикла – створити заявку на сайті https://autolombard.in.ua/. Акредитована фінансова організація здійснює фінансові операції з урахуванням законодавчих регламентів України. Договірні угоди між претендентом і кредитором складаються з обопільної згоди двох сторін. Контракт оформлюється в двох примірниках, підтверджується нотаріусом.

Миттєве рішення
фінансових проблем
під заставу мототехніки

Автоломбард «ТРАСТ АВТО» займається оформленням кредитів під заставу мототехніки і транспортних засобів інших категорій протягом 10 років.
Фінансова компанія має прекрасну репутацію і заслужила довіру клієнтів, завдяки:
Icon швидкому розгляду заявок
Icon низькими відсотковими ставками
Icon оперативность у видачі кредиту
Icon прозорості в складанні договірних угод

Здобувачі, які шукають можливість отримати позику «тут і зараз» звернувшись в ломбард отримають гроші після попередньої оцінки двоколісного транспорту і підписання договору, через 15-20 хвилин. Для цього не потрібно пояснювати на які цільові завдання призначена кредитна сума – обмежень в цільовому застосуванні позики немає.

Оформити позику під заставу мотоцикла
Оформити позику під заставу мотоцикла можливо і при поганій кредитній історії без особливих проблем. За допомогою автоматичного калькулятора здобувач легко розрахує свої можливості, вибирає найбільш підходящий продукт в програмі кредитування. Єдине що необхідно зробити, подати заявку, вказати марку техніки, надати мінімальний пакет документів.
Позики під заставу мотоцикла – перелік необхідних документів:
паспорт громадянина України;
ідентифікаційний код;
тех-паспорт заставної техніки;
правовстановлюючі документи;
підтвердження реєстрації транспорту.

Після попередньої оцінки техніки експерти пояснять схему розрахунку суми кредиту – нарахування проходить в співвідношенні від 80% від ринкової вартості заставної техніки. Умови кредитування обумовлюються заздалегідь до підписання договору, після підтвердження угоди з двох сторін, здобувач і кредитор захищені законодавством України – такий підхід до справи виключає шахрайські схеми або обман у вигляді нарахування прихованих платежів і штрафних санкцій при достроковому погашенні боргу.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Кредит
  під заставу авто
  Кредит під заставу авто
  Кредит під заставу
  водного транспорту
  Кредит під заставу водного транспорту
  Кредит під заставу
  вантажного авто
  Кредит під заставу вантажного авто
  Кредит під заставу
  авто з правом водіння
  Кредит під заставу авто з правом водіння
  Кредит під заставу
  мотоцикла
  Кредит під заставу мотоцикла
  Кредит
  під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу
  спецтехніки
  Кредит під заставу спецтехніки
  Ми використовуємо файли cookies.