Кредит під заставу
вантажного авто

Оформити кредит під заставу вантажного автомобіля вигідно і рентабельно в ломбарді «ТРАСТ АВТО» – це швидке і своєчасне вирішення фінансових труднощів, без бюрократичних затримок і зволікань. Плюси в укладенні договору очевидні: оперативна видача потрібної суми без поручителів і формальностей.
Авто на стоянці
Авто на стоянці
Поки ви користуєтесь кредитом, ваш автомобіль знаходиться у нас на паркінгу, що охороняється. Цей варіант найвигідніший з фінансової точки зору, але підходить лише для того, хто може обійтись без авто.
Авто у власника
Авто у власника
Поки ви користуєтесь кредитом, авто залишається у вас і ви можете їм користуватись. Відсоткова ставка при такому займі вища, адже ми страхуємо свої ризики, однак цей варіант підходить тим, кому авто потрібне для роботи.
Комісійний автосалон
Комісійний автосалон
Якщо ви хочете продати авто, але у вас немає часу, щоб цим займатись, ви можете залишити його на нашому майданчику. Ми проведемо передпродажну підготовку, розмістимо об`яви, рекламу і допоможемо вам продати ваше авто.

Кредит під заставу
вантажного автомобіля в Києві

Перед подачею заявки для оформлення кредиту на під грузовий автомобіль до установи банку клієнту необхідно добре «попітніти» і понервувати, щоб зібрати повний пакет підтверджуючих документів, потім очікувати результат підтвердження на «голках», так як іноді відповідь після розгляду документів буває не на користь заявника. Якщо у здобувача зіпсована кредитна історія, вирішити фінансові проблеми через банк практично неможливо.
Кредит під вантажне авто
Багато хто віддає перевагу мати справу з державними банками для мінімізації ризиків, але після ретельного розгляду банківського продукту – відмовляються від таких ідей. Чому? Все доволі просто:
 • підготовка і збір потрібних/непотрібних документів;
 • присутні високі процентні ставки;
 • регулярні платежі з урахуванням нарахованих відсотків;
 • найчастіше при виплаті спостерігаються приховані платежі;
 • штрафні санкції при дострокових виплатах боргу.

Компанія «ТРАСТ АВТО» пропонує позичальникам отримати гроші під заставу вантажного авто без зволікання і збору величезного пакету документів. Угода оформляється в присутності нотаріуса з урахуванням всіх законодавчих нормативів для забезпечення прозорості у виконанні зобов’язань двох сторін – позичальника і кредитора.

«ТРАСТ АВТО» –
кредитування під заставу
вантажного авто

Оформлення позики під заставу вантажного автомобіля – це альтернативний спосіб отримати потрібну суму грошей на споживчі, виробничі цілі в найкоротші терміни. Співпраця з ломбардом принесе здобувачеві не тільки гроші, але і гарний настрій від вигідних умов угоди – це низькі процентні ставки.
Для угоди досить надати:
Паспортні дані Паспортні дані
Ідентифікаційний код Ідентифікаційний код
Паспорт транспортного
засобу (ПТС)
Паспорт транспортного засобу (ПТС)
Кредит під заставу вантажного авто
Перелік вантажних машин, які підходять під заставу кредиту:
 • тягачі;
 • автокрани і авто-вишки;
 • рефрижератори та фури;
 • сортименто-вози і бортові машини;
 • фургони вантажні та спеціальні;
 • дорожня техніка;
 • комунальна техніка;
 • тягачі з причепами для габаритних вантажів.

Поняття «вантажівка» включає в себе транспорт, який використовується для перевезення сипучих/небезпечних матеріалів, негабаритних/габаритних вантажів зі спеціальними пристосуваннями/причепами для безпечного транспортування, а також сільгосптехніка, яку використовують аграрії.

В процесі оцінки транспорту співробітники дохідливо пояснюють здобувачеві методику математичних розрахунків при формуванні суми застави – це в більшій мірі залежить від категорії наданого транспорту та технічного стану машини.
Оціночна вартість розраховується за певними параметрами, включаючи категорію/класифікацію техніки, рік випуску і пробіг машини. Оскільки складання договору відбувається в рамках законодавчих регламентів, перед підписанням угоди позичальникові пояснюють як проводиться нарахування процентних ставок.

Процес оформлення –
нормативні вимоги
до транспорту

Отримати гроші під заставу вантажного авто можуть фізичні/юридичні особи, індивідуальні підприємці, власники фірм з урахуванням форми власності. Користуючись послугами авто-ломбарду, здобувач після подачі заявки на сайті https://autolombard.in.ua/ отримати результат про можливість оформлення через 10-15 хвилин.
гроші під заставу вантажівки
Кредит під заставу тех паспорта вантажного автомобіля

Оформлення кредиту під заставу вантажного автомобіля після надання паспорта ПТС проходить протягом декількох годин, можливий варіант термінової позики. Для підписання договору претендент повинен надати мінімальний пакет документів, що підтверджують особу, місце проживання. Довідка про доходи не вимагається.

Після подачі документів і надання техніки, проводиться попередня перевірка на викраденні в базі поліції.

 

Нормативні вимоги висуваються до заставному транспорту:

рік випуску повинен відповідати програмі кредитування;
машина повинна бути в задовільному робочому стані;
транспортний засіб не повинен рахуватись як застава в інших компаніях.

Кредит під заставу тех паспорта вантажного автомобіля – це реалізація бізнес-проектів, створення стійкої фінансової опори без втрати робочої машини – транспорт залишається у власника для виконання різних цільових завдань. Отримувані доходи від роботи транспорту, можна використовувати для погашення боргу.

Кредит під заставу тех паспорта вантажного автомобіля

Угода по програмі кредитування
з вигідними умовами

Розглядаючи пропозиції по виплаті позики МФО, банків, аналогічних компаній, можна переконатися, що умови позики досить різні – ставки починаються з 3% в місяць, термін погашення від 3 до 12 місяців. При цьому, пропозиції по виплаті суми кредиту різняться – 30-70% від середньої ринкової вартості транспорту.

Умови кредитування в «ТРАСТ АВТО» набагато привабливіші і доступніші. Тому, претендент повинен вирішити, де краще взяти позику під заставу вантажного авто – «думайте самі, вирішуйте самі – мати або не мати».

Кредит під заставу вантажного автомобіля досить поширений вид в отриманні позики, хоча претенденти часто асоціюють угоду в ломбардах з ненадійною і ризикованою процедурою.

Фінансова організація «ТРАСТ АВТО» зламала даний стереотип і користується довірою клієнтів – висококласний сервіс і правовий захист громадян України гарантовано.

Кредитування під заставу вантажного автомобіля – умови угоди:

Терміни і суми кредитування
без обмежень
Нарахування позики
до 80% від ринкової вартості
Відсоткова ставка
1,5-2% в місяць
Термін оформлення угоди
до 1 години
Погашення тіла кредиту
щомісячні платежі або в кінці терміну
Дострокове погашення боргу
штрафних санкцій немає
Оформлення договору позики
прозорість без прихованих комісій
Довідка про доходи і прибутки
не вимагається
Доцільність співпраці з «ТРАСТ АВТО»:
надійність і безпека – протягом 10 років компанія витримала не одну кризу, заслужила довіру споживачів;
прозорість при оформленні договірних угод – контрактна угода засвідчується нотаріально, відсутній дрібний шрифт;
швидкість видачі позики – попередня оцінка машини проходить швидко, після підписання договору гроші можна отримати протягом години;
період і форму погашення боргу, здобувач вибирає самостійно за програмою кредитування;
передбачені гнучкі умови по періодам погашення боргу, нарахування щомісячних платежів рівними частинами, без нарахування високих відсотків;
перевірені клієнти входять в програму лояльності, можуть користуватися додатковими опціями;
кредитування проводиться без переоформлення, власник залишається власником транспорту, може використовувати машину для додаткового доходу.

Отримати гроші під заставу вантажного автомобіля  можна без особливих труднощів. При необхідності здобувач, який зібрався виїхати за кордон, може оформити відстрочку на один рік. Варто знати, що «ТРАСТ АВТО» пропонує найвигідніші умови по оформленню позик в порівнянні з МФО і банками, позичальник істотно заощаджує і проводить виплату боргу без прихованих платежів – у міру погашення процентна ставка має здатність знижуватися, а не зростати.

Отримати гроші під заставу
вантажного автомобіля просто, потрібно:
 1. Подати заявку онлайн, після розмови з менеджером можна записатися на зустріч з кредитором для складання договірної угоди.
 2. Оцінка вантажівки під заставу проводиться безкоштовно за ринковою вартістю в реальному часі, сума позики залежить від марки і ліквідності авто.
 3. Вибрати програму кредитування легко, передбачений попередній калькуляційний розрахунок в автоматичному режимі.
 4. При необхідності менеджери компанії дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять клієнта за допомогою зворотного зв’язку або за телефоном: +38 (044) 425-28-99.

Варто знати, що при необхідності здобувач може отримати велику суму готівкою під заставу вантажних машин без принижень перед родичами і друзями або довгого очікування банківського рішення.

Позичальник не повинен шукати поважну причину для вирішення фінансових проблем, потрібно просто взяти технічний паспорт вантажної машини і оформити договірну угоду.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Кредит
  під заставу авто
  Кредит під заставу авто
  Кредит під заставу
  водного транспорту
  Кредит під заставу водного транспорту
  Кредит під заставу
  вантажного авто
  Кредит під заставу вантажного авто
  Кредит під заставу
  авто з правом водіння
  Кредит під заставу авто з правом водіння
  Кредит під заставу
  мотоцикла
  Кредит під заставу мотоцикла
  Кредит
  під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу
  спецтехніки
  Кредит під заставу спецтехніки
  Ми використовуємо файли cookies.