Кредит під заставу
водного транспорту

Кредит під заставу водного транспорту можна оформити в авто-ломбарді «ТРАСТ АВТО» Київ протягом одного дня. Фінансова компанія працює на ринку кредитування більше 10 років. Професійний підхід до справи, розробка оптимізованої програми з видачі позик населенню, лояльна система обслуговування, прозорі умови контрактних угод – це фундаментна основа репутації та заслуженої довіри споживачів. Оформлення угоди регулюється законодавчими нормативами України, без зайвих формальностей і бюрократизму.
Авто на стоянці
Авто на стоянці
Поки ви користуєтесь кредитом, ваш автомобіль знаходиться у нас на паркінгу, що охороняється. Цей варіант найвигідніший з фінансової точки зору, але підходить лише для того, хто може обійтись без авто.
Авто у власника
Авто у власника
Поки ви користуєтесь кредитом, авто залишається у вас і ви можете їм користуватись. Відсоткова ставка при такому займі вища, адже ми страхуємо свої ризики, однак цей варіант підходить тим, кому авто потрібне для роботи.
Комісійний автосалон
Комісійний автосалон
Якщо ви хочете продати авто, але у вас немає часу, щоб цим займатись, ви можете залишити його на нашому майданчику. Ми проведемо передпродажну підготовку, розмістимо об`яви, рекламу і допоможемо вам продати ваше авто.

«ТРАСТ АВТО» – кредит під заставу
водного транспорту

Земна куля більш ніж на 70% покрита водою, без водного транспорту неможливий розвиток і життя цивілізації. Завдяки конструктивним особливостям морських кораблів були відкриті нові континенти, що сприяло розвитку торговельних відносин із заморськими країнами, не кажучи про наукові пізнання і дослідження незвіданих земель.
Сьогодні водний транспорт дуже затребуваний, широко використовується в різних сферах:
транспортування вантажів великого обсягу між континентами;
судна різних модифікацій використовують як засіб пересування;
сучасні лайнери стали обов’язковим атрибутом морських круїзів.
Кредит під заставу катера в Києві

Повноцінний відпочинок на морському узбережжі не обходиться без катера, моторного човна або яхти. Моделі для проведення відпочинку експлуатуються власниками в літній період. Пізньої осені або взимку водний транспорт для розваг або романтичних прогулянок по морях або річках простоює, приносячи збитки у вигляді оплати за оренду стоянки.

Мінімізувати внески за оренду, при цьому отримати велику суму грошей для реалізації масштабних планів, поліпшення житлових умов, розвитку бізнес-проектів або для інших потреб, можна за допомогою кредиту під заставу водного транспорту – таким чином, техніка для розсічення водних просторів не просто простоює, а приносить прибуток. Заставний плавзасіб може знаходиться на стоянці кредитора або бути в розпорядженні здобувача з правом використання. По-суті, кредит під заставу яхти нічим не відрізняється від формування угоди під заставу автомобіля.

Оформлення
кредитного договору –
прозорість угоди

Кредитування в ломбарді «ТРАСТ АВТО» проходить без пред’явлення довідок про дохід, залучення поручителів. Зіпсована кредитна історія не є приводом для відмови у видачі позики під заставу катера, яхти або водного мотоцикла.
Фінансування здобувача проводиться
після надання мінімального пакету документів, таких як:
Паспорт громадянина України Паспорт громадянина України
Ідентифікаційний код Ідентифікаційний код
Документ
на право власності
Документ на право власності

Кредит під заставу водного транспорту – умови угоди:

Терміни і сума позики
без обмежень, залежить оцінки техніки
Сума позики
до 80% від ринкової вартості моделі
Відсоткова ставка
не більше 1,5-2% в місяць
Оформлення договору
протягом 1 години
Погашення тіла кредиту
щомісячні фіксовані платежі
Довідка про доходи і прибутки
не вимагається

Авто-ломбард «ТРАСТ АВТО» видає кредити під заставу яхти
та інших видів водного транспорту

Водний транспорт в ліквідному стані може приносити прибуток і це «плюс». Простій яхти, катера, водного мотоцикла, човна не дає ніяких результатів у збільшенні доходу в осінньо-зимовий період. Тому, кредитування користується попитом у підприємливих власників плавзасобів.

Авто-ломбард «ТРАСТ АВТО» видає кредити під заставу яхти та інших видів водного транспорту без обов’язкового страхового поліса. Клієнти мають право погашати борг у зручному режимі. У разі непередбачених обставин і затримці виплат допускається пролонгація виплати кредиту. Позичальник повинен завчасно попередити кредитора і вказати причину для внесення змін в контракті.

Сума позики залежить від експертної оцінки транспорту, моделі і технічного стану. Подаючи заявку в ломбард «ТРАСТ АВТО» здобувач може розраховувати на вигідну угоду і швидке оформлення позики. Фінансова компанія завжди йде назустріч клієнтам, надаючи позики під заставу різних моделей водного транспорту, включаючи конструкції великої водотоннажності – теплохід або представницькі яхти.

Програму кредитування і період для виплати позики можна вибрати на сайті https://autolombard.in.ua/uk/. Перед подачею заявки, здобувач за допомогою калькулятора може провести попередній розрахунок і оцінити результативність угоди. Дізнатися більш детальну інформацію про специфіку та програмах кредитування можна за телефоном служби підтримки: +38 (044) 425-28-99.

Позика під заставу водного транспорту
Плюси в оформленні
угоди в «ТРАСТ АВТО»:
 • швидка оціночна перевірка і складання контрактної угоди;
 • здобувач самостійно вибирає термін погашення боргу;
 • дострокове закриття договору без нарахування штрафних санкцій;
 • послуги нотаріуса і експертної оцінки оплачує ломбард;
 • низькі процентні ставки без прихованих комісій та платежів;
 • прозорість і обопільна згода обох сторін при укладанні угоди;
 • можливість отримати терміновий кредит без формальностей і бюрократизму;
 • програма лояльності і додаткові опції, дозволяє знизити ставки;
 • передбачено рефінансування за строками погашення боргу.

Варто знати, що кредит під заставу водного транспорту можна оформити на третю особу, що має генеральну довіреність на користування плавзасобом без будь-яких обмежень. Головна вимога до об’єкта застави – водний транспорт не повинен бути заставним майном інших організацій або перебувати під арештом.

Оцінка водного транспорту –
експертний висновок

Автоломбард «ТРАСТ АВТО» кредитує судна, які не пройшли розмитнення, але дана процедура пов’язана з низкою юридичних нюансів. Перед подачею заявки слід проконсультуватися з менеджерами фінансової компанії.

Перед складанням договірної угоди, податковий об’єкт підлягає оцінці незалежними експертами, проводиться перевірка:

Icon відповідність номерів судна, катера або водного мотоцикла
Icon технічного стану і функціональності вузлів
Icon комплектації та оснащення внутрішніх кают і палуби

Експертний висновок прямо пов’язаний з нарахуванням кредитної суми і впливає на процентну ставку позики, яка залежить від терміну погашення боргу.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Кредит
  під заставу авто
  Кредит під заставу авто
  Кредит під заставу
  водного транспорту
  Кредит під заставу водного транспорту
  Кредит під заставу
  вантажного авто
  Кредит під заставу вантажного авто
  Кредит під заставу
  авто з правом водіння
  Кредит під заставу авто з правом водіння
  Кредит під заставу
  мотоцикла
  Кредит під заставу мотоцикла
  Кредит
  під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу ПТЗ
  Кредит під заставу
  спецтехніки
  Кредит під заставу спецтехніки
  Ми використовуємо файли cookies.