Автоломбард
Лівий Берег

https://autolombard.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-33.jpg
В житті часто виникають ситуації, коли терміново потрібні гроші. Звісно, перш за все розумна людина подумає про кредит. Але не про банківський продукт, який вражає непомірними умовами, а про автоломбард, який дозволяє закласти автомобіль на Лівому березі (Київ) з правом користування машиною або без нього.

Чим вигідний кредит
в автоломбарді?

Як вже було зазначено, банківський продукт в усі часи відрізнявся невигідними умовами для позичальника. Це стосується, насамперед, високих відсотків, великої кількості документів, довідок, необхідних для оформлення, видання установі всієї власної біографії та навіть біографії членів родини. Звісно, позичальник в таких умовах відчуває себе максимально дискомфортно.

Зовсім інша річ, з якою нещодавно познайомився Київ – автоломбард Лівий берег, який пропонує значно м’якші умови. Щоб отримати займ в автоломбарді, не потрібні виписки з рахунків, кіпи паперів, документів, підтвердження від роботодавця. Установу навіть не хвилює, чи є у позичальника офіційна робота. Головне – наявність власного автомобілю.

Кредитне товариство видає займи на лояльних умовах під заставу машини.

Ви можете отримати до 80% вартості авто, в залежності від його зовнішнього вигляду, технічних характеристик, року випуску, пробігу та інших критеріїв.

автоломбард Лівий берег

Вигідний автоломбард:
Лівий берег обирає
«Траст Авто»!

Надійний автоломбард на Лівому березі в Києві «Траст Авто» пропонує позичальникам найвигідніші умови кредитування. Обираючи нашу компанію, Ви довіряєте свою власність відповідальному партнеру та отримуєте максимально можливу суму займу.

Щоб оформити кредит, приїжджайте до офісу, де розташовано автоломбард – Лівий берег без проблем знайде дорогу в центр міста. Наші спеціалісти проведуть оцінку майна та оголосять його вартість. Нові машини та авто в ідеальному стані оцінюються вище ніж моделі попередніх років.

Ви маєте змогу отримати кредит з правом водіння або залишити машину на стоянці. Виплачуючи проценти, можна продовжувати термін кредитного договору необмежену кількість разів. Саме тому закласти авто (Лівий берег Київ) – найкраще рішення в разі виникнення фінансових труднощів.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Часті запитання

  Які документи потрібні для отримання позики під заставу авто?
  • паспорт
  • ІПН
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  Як визначається вартість мого автомобіля для надання позики?

  Ми детально оглядаємо стан вашого автомобіля, його марку, модель, рік випуску, пробіг, технічний стан та загальний зовнішній вигляд. Крім того, ми також беремо до уваги поточні ринкові умови, попит на авто даної марки та моделі, а також стан та популярність конкретного автомобіля на ринку.

  Після детального огляду та оцінки всіх важливих факторів, ми надаємо вам пропозицію з сумою позики, яку ми можемо видати під заставу вашого автомобіля. Наші прозорі та справедливі процедури оцінки гарантують, що ви отримаєте максимально можливу суму позики, відповідну реальній ринковій вартості вашого автомобіля.

  Які вимоги до позичальника Автоломбарду ТРАСТ АВТО?
  • вам більше 18 років
  • ви громадянин України (або маєте посвідку на проживання)
  • технічний стан автомобіля хороший
  • автомобіль зареєстрований у відповідних органах
  Автоломбард Оболонь
  Автоломбард на Шулявці
  Автоломбард Ірпінь
  Автоломбард Біла Церква
  Автоломбард Обухів
  Автоломбард Бориспіль
  Автоломбард Фастів
  Автоломбард Бровари
  Київська Область
  Автоломбард Дарниця
  Автоломбард Подiл
  Автоломбард Березняки
  Ми використовуємо файли cookies.