Як вибрати надійний автоломбард

Як вибрати надійний автоломбард

Сьогодні одержати гроші в автоломбарді – не проблема. Проблема – як правильно вибрати автоломбард, щоб не потрапити у неприємну ситуацію. В умовах високої конкуренції кожна організація намагається запропонувати клієнтам щось оригінальне та вигідне, але нерідко трапляються відверто шахрайські схеми, зв’язуватися з якими не рекомендується.

Отже, що потрібно знати і як не помилитися у виборі автоломбарду, розповімо далі.

На що звернути увагу під час вибору організації?

  1. Репутація компанії. Щоб вибрати надійний автоломбард, спочатку ознайомтеся з відгуками та оглядами в інтернеті. Організація повинна мати високий рейтинг, але й повна відсутність негативних коментарів буде підозрілою – вона означає, що фірма штучно завищує свої оцінки.
  2. Гнучкість умов видачі кредиту під заставу авто. Компанія, яка йде назустріч своїм клієнтам, дозволяє їм самостійно обирати термін кредитування. Звичайно, варто звернути увагу на відсоткову ставку – вона залежатиме від тривалості користування позиковими коштами.
  3. Прозорість. Якщо вам цікаво, як вибрати надійний автоломбард, дізнайтесь умови отримання кредиту на сайті або в рекламі. Недобросовісні підприємства замовчують про комісійні та додаткові платежі, а чесні говорять про них відкрито.
  4. Дострокове погашення. У хорошому ломбарді ви можете отримати гроші під заставу авто та повернути їх раніше, якщо ваш фінансовий стан покращиться. Нечесний кредитор може заборонити ранню виплату, щоб штучно збільшити свій прибуток.
  5. Правильність ведення документації. Компанія має офіційно оформити оцінку стану автомобіля, договір застави машини та контракт на кредитування. Якщо вам пропонують зафіксувати частину умов на словах, вас точно хочуть обдурити.

Критерії вибору автоломбарду: як не потрапити до шахраїв?

Насамперед, варто звертатися до перевірених компаній, які роками працюють на українському ринку. Ви також можете орієнтуватися на рекомендації друзів, родичів та бізнес-партнерів. Відгуки в інтернеті також будуть корисними, хоча повністю покладатися на них не варто.

Щоб дізнатися, як вибрати автоломбард, вам варто ознайомитися з порядком реєстрації таких фінансових установ. В Україні вони можуть працювати лише за наявності ліцензії НБУ. Якщо її немає, висновок буде однозначним — компанія не має права надавати кредитні послуги.

Ще одна обов’язкова умова – максимальна чесність та прозорість. Солідна компанія ніколи не піде на підробку документів та інші порушення законодавства. Якщо вам пропонують оформити фіктивний страховий поліс або замінити оцінну вартість, ніколи не погоджуйтесь. Такі «дрібні» порушення сьогодні можуть спричинити велику відповідальність завтра.

Ознаки надійного автоломбарду

Терміново оформити позику під заставу транспортного засобу – простий та вигідний спосіб отримати велику грошову суму на важливі потреби. Це вдосконалена версія кредитування з безліччю переваг перед традиційними банківськими кредитами. Але щоб ейфорія від такої приємної знахідки не перекрила розумні аргументи, варто вивчити кілька важливих пунктів, що відрізняють правильний ломбард (Київ) від шахрайських організацій.

Відсоток

Низька ставка зовсім не означає велику вигоду. Якщо Вам попався ломбард, що бере рекордно низький відсоток, найчастіше мова йде про наявність додаткової комісії, доплати або – що ще гірше – обман.

Офіс

Наявність престижного офісу – один із критеріїв надійного ломбарду. У вирішенні питання, як вибрати компанію для застави, цей пункт знаходиться далеко не на останньому місці. Успішна компанія подбає про зручність власних співробітників та комфорт клієнтів.

Автостоянка

Автостоянка повинна знаходитись поряд з офісом і добре охоронятися. В іншому випадку Ви ризикуєте втратити свій автомобіль назавжди. Тому перед зверненням до автоломбарду не зайвим буде з’ясувати це питання.

Умови кредитування

Щоб залучити більше клієнтів, організації можуть пропонувати справді привабливі умови. І, що найцікавіше, виконувати їх. Але лише на початковій стадії договору. Грабіжницькі доплати можуть вилізти на стадії пролонгації.

Додаткові платежі та умови

Радимо уважно вивчити умови автоломбардів. Чесні компанії завжди пропонують ознайомитись із типовим договором. У ньому мають висвітлюватись усі подробиці — оцінка транспортного засобу, права користування заставним майном, суми грошей за послуги компанії, можливість продовження термінів, відповідальність за порушення тощо. Якщо вони замовчуються у контракті, такий документ не можна назвати інформативним.

Чому не варто вірити?

Найвигіднішим умовам на ринку. Всі компанії працюють в однакових умовах і проходять ті самі перевірки регулюючих органів. Якщо автоломбард пропонує набагато менші ставки або більші терміни погашення порівняно з конкурентами, варто замислитись — чим вони зумовлені? І якщо велика компанія може запропонувати трохи вигідніші умови за рахунок своїх масштабів, то для малого бізнесу це просто нереально.
Обіцянками видати величезні суми грошей під заставу транспортного засобу вірити не варто, оскільки компанія ніколи не буде працювати собі на збиток, а це означає, що стелею буде оцінна вартість вашого автомобіля. Реальна сума варіюється від 40 до 90% цієї цифри – саме на неї слід орієнтуватись при виборі надійного автоломбарду.
Повні гарантії безпеки незалежно від ваших вчинків. Хоча чесні фірми йдуть назустріч своїм клієнтам у скрутних ситуаціях, вони не заохочують дії порушників. Тому варто розуміти — при значних простроченнях без поважних причин ви втрачаєте право розпоряджатися транспортом.

Сподіваємося, наші нехитрі поради щодо вибору автоломбарду допоможуть Вам зберігати ясний розум при зверненні до подібних інстанцій. А щоб гарантовано не потрапити у неприємну історію, обирайте автоломбард «Траст Авто» у Києві!

Ми використовуємо файли cookies.