Які авто продаються в ломбарді

Які авто продаються в ломбарді

Надійний автоломбард пропонує не лише послуги кредиту під заставу машини, а й дає можливість купити хороший автомобіль недорого. Незважаючи на непогані умови кредитування, далеко не всі власники авто викуповують їх з автоломбарду назад. Тому останньому періодично доводиться реалізовувати застави, що «застрягли». Наскільки це вигідно з погляду покупця і чи варто купувати заставний автомобіль, спробуємо розібратися нижче.

Подібна угода може виявитися досить вигідною, якщо майбутній покупець звертається в перевірену компанію і точно знає, на яких умовах відбувається покупка. Далі ми постараємося дати відповіді на найпопулярніші питання.

Які машини продаються в автоломбарді?

Умови придбання автомобіля в автоломбарді вигідні з тієї простої причини, що для цієї організації продаж не є пріоритетним напрямком. Якщо машина «застряла» в ломбарді, він намагається збути її якнайшвидше, що дозволяє знизити її вартість. У заставу приймаються машини лише у справному технічному стані та ліквідному зовнішньому вигляді. При оформленні позики експерти проводять якісну оцінку, що робить придбання авто в автоломбарді гарантовано вдалою угодою.

Чи вигідно купувати машину в автоломбарді?

Крім істотно зниженої ціни (позики видаються у сумі 50-85% ринкової вартості машини), вигода покупця полягає ще у декількох позиціях. Так, наприклад, технічний стан вузлів, агрегатів машини з автоломбарду завжди на висоті, тому викуп заставних машин в автоломбарді не дасть жодних технічних сюрпризів. Компанії, як правило, самі готують весь пакет документів на продаж, а в окремих випадках надають додаткові послуги з оформлення страхування, постановки на облік, тощо.

Чи можуть бути претензії з боку позичальника – колишнього власника машини?

Всі застави виставляються на продаж виключно за згодою власника-позичальника, тому викуп заставних машин в автоломбарді Києва не загрожує претензіями. Кредитна компанія максимально зацікавлена у юридичній прозорості угоди.

Ми використовуємо файли cookies.