Як взяти кредит в автоломбарді без здачі автомобіля?

Як взяти кредит в автоломбарді без здачі автомобіля?

Життєві ситуації іноді підносять «сюрпризи», які вирішити нелегко людина стикається з потребою дістати велику суму грошей в найкоротші терміни, що зробити не так просто. Звернутися до банківських установ, це означає витрачати багато часу на збір необхідного пакету документів, очікування позитивного рішення з боку банку. При цьому не факт, що рішення буде на користь позичальника, навіть з високими процентними ставками за послугу. Власникам авто вирішити питання пов’язаний з грошима набагато простіше, без допомоги банківських систем.

Гроші в позики під машину з правом використання авто

Кредит під заставу автотранспорту – це найпростіший і рентабельний спосіб для вирішення фінансових проблем. Якщо не втрачати часу і звернутися в автоломбард «Траст-Авто» позичальник отримає певну суму в найкоротші терміни, так як на сайті www.autolombard.in.ua контрактна угода оформляється швидко – видача грошової позики до 90% від вартості автомобіля, незалежно від марки ТС.

Десятирічний досвід і вільний фінансовий курс на ринку кредитування ломбарду «ТРАСТ-АВТО» дозволяє задовольнити потреби громадян без затримок і бюрократичних проблем у вигляді збору величезного пакета підтверджуючих документів. Повсякденна практика досвідчених фахівців виробила перевірену роками систему з обслуговування клієнтів, яка є гарантом оперативного отримання грошової суми в певному розмірі без затримок і тимчасових зволікань.

Отримати кредит під заставу автомобіля з правом подальшого використання машини в своїх цілях вигідно і доцільно. Кредитування проходить на законних підставах – отримати позику під авто, абсолютно безпечно. Головне надати:

  • паспорт власника авто;
  • ідентифікаційний код;
  • паспорт транспортного засобу (ПТС).

Отримати грошові кошти в готівковій або безготівковій формі, можна практично миттєво, після проведення деяких процедур, які займають мінімум часу. Підписання договору проходить після діагностики автомобіля, визначення розміру грошової суми.

Оформлення може проходити без КАСКО, це значно знижує витрати на процентну ставку комісії. Головним і важливою умовою в кредитуванні під заставу автомобіля – машина не повинна фігурувати, як заставне майно в інших організаціях.

 

Автоломбард «ТРАСТ-АВТО» – переваги співпраці

Сумніватися у виборі між банківським і ломбардних кредитуванням немає потреби, варто зважити всі «за і проти» і стане ясно, що оформити заставу під автомобіль набагато простіше і вигідніше:

  • сума позики перевищує звичайні банківські платежі;
  • мінімальні терміни оформлення, без «бюрократії»;
  • банківські відсотки комісійних вище, ніж в ломбарді;
  • до повернення грошової позики, можна користуватися власним авто, як і раніше, якщо дотримуватися встановлених в контракті правил.

Отримання кредиту під заставу автомобіля з правом подальшого використання транспорту – це відмінний спосіб вирішити різні життєві або ділові ситуації. Автоломбард «ТРАСТ-АВТО» встановлює найнижчі відсотки комісійних, що є кращим способом конкурувати з аналогічними організаціями.

Прозорість, чесність, конфіденційність при укладанні договірних угод гарантовані. Пропоновані умови гранично зрозумілі і прості, додаткові приховані платежі геть відсутні. Автоломбард «ТРАСТ-АВТО» дорожить своєю репутацією і довірою клієнтів, саме тому користується попитом у громадян, які потребують допомоги для вирішення фінансових проблем.

Ми використовуємо файли cookies.