Як продати машину в автоломбарді

Як продати машину в автоломбарді

У такому місці, як автоломбард викупити авто можуть за різними цінами. Все залежить від низки факторів, але загалом це організація, що дозволяє оперативно вирішувати фінансові питання. Компанія надає можливість закласти майно у вигляді транспортного засобу та одержати за це конкретну суму грошей.

На жаль, не завжди є можливість зайняти кошти у родичів, знайомих, роботодавця. Ситуації бувають настільки складними, що доводиться вдаватися до оформлення застави. Найголовніше – це не стати жертвою шахраїв і не довіряти свої документи та автомобіль першим зустрічним, неперевіреним фірмам. Ми працюємо, чимало часу і пропонуємо для своїх клієнтів:

 • грамотний, індивідуальний підхід;
 • оперативне виконання поставленого завдання;
 • вигідні пропозиції;
 • повну конфіденційність даних.

Особливості продажу машини через ломбард

Послуга – продаж авто з ломбарду має великий попит. Це цілком виправдано, адже це можливість швидко позбутися майна та отримати гроші на руки, готівкою, без будь-яких поручителів. Загалом основна причина популярності полягає у спрощеному механізмі оформлення процедури. Детальніше про процедуру застави авто дивіться тут.

У нас кредит може бути оформлений менш як за 20 хвилин, а ефект від його отримання порадує будь-якого клієнта. Не потрібно тратити час та збирати папери, підписувати їх, замовляти довідки та подавати все це для отримання дозволу на видачу коштів. До того ж у таких ситуаціях, навіть за виконання всіх умов, ймовірність схвалення становить лише 50%. Щоб зрозуміти, чому варто звернутися до автоломбарду, варто звернути увагу на переваги цієї послуги.

 1. Оперативна видача позитивної чи негативної відповіді. Вона залежатиме від того, в якому стані надано майно, чи є на нього документи та від проведеної експертизи.
 2. Можливість вносити суттєві зміни до графіка виплат протягом всього періоду виплат. Наприклад, відсутні штрафи за дострокове погашення.
 3. Не потрібно подавати звіт про те, куди і як було витрачено отримані кошти.
 4. Не треба подавати довідки про доходи з місця роботи та загалом підтверджувати свою зайнятість. Автоломбард має свої види страхування на той випадок, якщо клієнт не зможе своєчасно відшкодувати отримані гроші.
 5. Не потрібні поручителі.
 6. Конфіденційність.
 7. Якщо боржник не має можливості своєчасно розрахуватися з покладеними на себе зобов’язаннями, то фахівці можуть запропонувати свою допомогу в такій справі як продаж машин, автоломбард контролюватиме процес від самого початку до кінця.
 8. У такій великій організації завжди є гроші в наявності. Саме тому не потрібно чекати тривалий час на виписку чека, формування рахунку та переведення в готівку потрібної суми. Залежно від побажань клієнта, кошти можуть бути перераховані на картку, банківські реквізити або видані на руки.
 9. На період дії застави машини залишаються у кредитора. Однак не варто турбуватися за їхню безпеку. Для цього обладнано спеціальні майданчики, на яких встановлена охорона, відеоспостереження. Таким чином, позикодавець відповідає за майно, надане на зберігання.

Наша компанія це те, що потрібно, якщо у вас є машина, Вам потрібні гроші і ніде їх взяти. Ми пропонуємо найкращі умови в регіоні. У наших договорах немає тексту, надрукованого дрібним шрифтом, а всі угоди прозорі. Бажаєте отримати максимально вигідну суму кредиту під заставу Вашого транспортного засобу? Тоді вибирайте нас і Ви не пошкодуєте.

Ми використовуємо файли cookies.