Терміновий кредит під заставу автомобіля

Терміновий кредит під заставу автомобіля

Отримати кредит під заставу автомобіля без бюрократичних проблем та паперових формальностей можна в автоломбарді «ТРАСТ ХАУС» – вигода очевидна. Виплата позики проводиться практично моментально готівкою або на картку позичальника після попередньої експертної оцінки транспортного засобу.

Компанія «ТРАСТ АВТО» – терміновий кредит під заставу авто

В останні роки банківські структури України почали активно пропонувати позики під заставу авто, але коли йдеться про оформлення, краще звертатися до приватних фінансових організацій. Отримати велику суму за заставне майно в банку важко, необхідно надати купу документів, що підтверджують платоспроможність, при цьому нарахування кредитного ліміту передбачає високі відсоткові ставки.

Якщо вам цікаво, де взяти терміновий кредит під заставу авто, зверніться до компанії «ТРАСТ АВТО». Наші менеджери розкажуть, як видається термінова позика, яких умов вам потрібно дотримуватись і яку суму ви можете отримати.

Кредит під заставу авто у ломбарді – специфіка оформлення:

 • отримати позику можуть громадяни, які досягли віку повноліття;
 • необхідно надати технічний паспорт на автомобіль;
 • пред’явити документ на право володіння транспортом;
 • надати паспорт України, ідентифікаційний код.

Кредит під заставу авто у Києві можна оформити протягом однієї години, включаючи експертну оцінку заставного об’єкта та формування угоди між кредитором та позичальником у двох примірниках. Наша компанія використовує власні методи оцінки майна та перевірки кредитної історії. Звернувшись до нас, ви можете закласти автомобіль та отримати необхідну суму грошей з мінімальними витратами часу. Завдяки цьому терміновий кредит під заставу транспорту дозволяє вам негайно вирішувати проблеми, що виникли — з ремонтом, лікуванням, освітою або особливо важливими покупками.

Швидке вирішення фінансових проблем – терміново взяти кредит під заставу машини

Наші клієнти мають кілька варіантів. Найпопулярніший терміновий кредит під заставу авто з постановкою транспортного засобу на стоянку компанії. Таке рішення обмежує доступ до машини, але дає змогу отримати максимальну суму грошей.

Альтернативний варіант – терміновий кредит під заставу авто без обмежень. В заставу надається техпаспорт машини. Оформити контракт під заставу ПТС з правом керування практично і рентабельно на сайті autolombard.in.ua – автовласник вільно користується кредитними коштами, використовуючи машину до повного погашення позики.

Вигідні умови кредитування – де можна отримати термінові гроші під заставу авто:

 1. Контроль за цільовим використанням позики немає.
 2. Фіксовані щомісячні платежі не змінюються.
 3. Погашення боргу раніше за вказаний термін без штрафів.
 4. Рівні щомісячні платежі дають змогу чітко розподіляти доходи.
 5. Оформлення кредитного договору проводиться у присутності нотаріуса.
 6. Нарахування суми позики від 70 до 90% ринкової вартості авто.
 7. Номінальний розрахунок виплати із фіксованими відсотковими ставками.

Характерна риса угоди – продати, переписати, подарувати заставний об’єкт без дозволу кредитора не можна. Тарифікація річної ставки залежить від суми позики, періоду, виділеного на закриття кредитного ліміту, ліквідності заставного транспорту, двосторонніх договірних умов між претендентом і кредитором.

Специфіка оформлення кредитного договору під заставу авто

Процедура оформлення контракту на надання позики під заставу транспорту не займає багато часу, претендент може подати заявку на вихідних умовах. У зазначеному розділі претендент повинен вказати:

 • марку/модель автомобіля, що він закладає;
 • вік, рік випуску ТЗ;
 • передбачувану суму позики;
 • терміни щодо виплати кредитного ліміту — від 2 місяців до кількох років.

Підписання договірної угоди регламентується законодавчими нормативами, документ підтверджується нотаріально – безпечною співпрацею з ломбардом «ТРАСТ АВТО» гарантовано.

Дізнатися більш детальну інформацію про програму кредитування під заставу транспортного засобу без прихованих комісій можна за допомогою зворотного зв’язку на офіційному порталі фінансової компанії або за телефоном: +38 (044) 425-28-99. Менеджери надають кваліфіковану консультацію клієнтам з огляду на особливості заставного ТЗ.

 

Ми використовуємо файли cookies.