Ризики при здачі заставних авто на стоянку автоломбарду

Ризики при здачі заставних авто на стоянку автоломбарду

Заставні авто на стоянці автоломбарду – наскільки це безпечна процедура для власника транспортного засобу? Чи існують якісь ризики, пов’язані з цим? Насправді кредити під заставу транспорту сьогодні є досить поширеними на ринку фінансових послуг.

При цьому варто зазначити, що випадки «нечесної гри» та шахрайських дій з боку несумлінних кредитних організацій, як і раніше, не рідкість. Ви цілком можете втратити не тільки велику суму грошей, але й саме авто, якщо не уважно підійдете до пошуку надійного автоломбарду.

На що звертати увагу під час укладання договору автопозики

Перед оформленням договірних зобов’язань варто перевірити: чи є автоломбард офіційною організацією і чи має всі необхідні дозвільні документи для здійснення подібної діяльності.

Звертаємо увагу на наступні моменти та нюанси:

  • Приховування точних умов кредитування під заставу авто або «поспіх» під час підписання договорів.

Можуть стати причиною того, що клієнт «упустить» важливі пункти та втратить своє авто.

  • Вимога автоломбарду оплатити додаткові послуги до отримання позики (платна оцінка автомобіля тощо).

Може трактуватися як спроба отримати додатковий прибуток з клієнта. Чесні автоломбарди завжди оцінюють авто безкоштовно, а будь-які платні послуги заздалегідь обмовляються та включаються до тіла кредиту.

  • Приховані оплати та «несподівані» комісії.

Іноді клієнт дізнається про нарахування певної суми грошей у тіло кредиту на завершальному етапі угоди. Розрахунок йде на те, що позичальник, який потрапив у скрутне фінансове становище, вже не відмовиться від укладання договору, адже він витратив свій час і нерви, а гроші вже практично в кишені.

  • Фіктивний страховий поліс.

Клієнту можуть запропонувати оформити страховий поліс перед видачею кредиту, який нерідко буває фіктивним. Це також певна велика сума, яку ви повинні виплатити понад основний кредит.

  • Неможливість дострокового погашення кредиту.

Чесні організації наперед прописують у договорі мінімальний термін користування позикою (зазвичай це 2 місяці). Після цього періоду ви можете без проблем погасити кредит, навіть якщо термін його дії закінчується через кілька років.

Заставні авто на стоянці – на що звертаємо увагу

Основні переваги автоломбарду Траст Авто при здачі заставного авто на стоянку відповідають нормам та стандартам чесних і відкритих фінансових організацій. Ми гарантуємо дотримання таких умов:

  • наша стоянка знаходиться під цілодобовою охороною та обладнана сучасною системою відеоспостереження;
  • клієнту надається послуга фіксації пробігу – після отримання автомобіля ви повинні переконатися, що ним не користувалися в особистих чи комерційних цілях;
  • транспортний засіб повинен зберігатись у відповідних умовах – ми надаємо на вибір стоянку під навісом на вулиці або критий паркінг;
  • обов’язковий акт приймання, в якому описуються всі зовнішні вади та недоліки по кузову автомобіля для виключення можливих претензій власника при поверненні ТЗ;
  • укладання договору відповідальності автоломбарду за безпеку авто.

Автоломбард Траст Авто – це надійний партнер, який пропонує найкращі умови кредитування під заставу авто на ринку. Ми гранично відкриті та чесні з нашими клієнтами, чітко дотримуємось усіх пунктів, зазначених у договорі, не вимагаємо жодних прихованих та додаткових платежів.

Звісно, переваги автоломбарду та можливі ризики кожен власник авто має аналізувати самостійно. Будь-яка фінансова угода – це певний ризик, однак у разі вибору чесного автоломбарду Ви отримуєте не лише максимальну суму можливого кредиту, а й заощаджуєте свій час та нерви, збираючи мінімальний пакет необхідних документів.

Для розрахунку вартості авто слід заповнити та надіслати заявку, яка знаходиться за цим посиланням.

Ми використовуємо файли cookies.