Оцінка вартості авто

Оцінка вартості авто

Незалежна оцінка автомобіля – це важлива юридична процедура, яка потрібна при оформленні кредитного договору під заставу авто. Визначення ринкової вартості проводиться методом порівняння для «стандартного» транспорту або комбінованим витратно-порівняльним способом, якщо машина має додаткове обладнання.

Як оцінити вартість авто для отримання великої позики?

Використовувати власний автомобіль як інструмент у вирішенні фінансових проблем – це не тільки практично, але й рентабельно. Кредитні програми розраховані на видачу позики під заставу авто чи ПТС користуються особливим попитом. Автоломбард «ТРАСТ АВТО» видає позику на вигідних/прозорих умовах без будь-якої бюрократичної тяганини та документальних формальностей, після попередньої експертної оцінки транспорту.

Здобувач позики повинен розуміти, що сума позики розраховується на підставі ринкової ціни на заставний транспорт. Калькуляція вартості ТЗ – це незалежна експертиза з урахуванням основних факторів, що впливають на ціноутворення нових або б/в машин з пробігом. При проведенні оцінки та аналізуванні ТЗ експерти визначають:

 • ринкову;
 • страхову;
 • утилізаційну вартість.

З результатів визначається ліквідність автомобіля, конкурентоспроможність у процесі угоди купівлі-продажу. Підприємливі автовласники перед тим, як скористатися кредитними програмами, проводять онлайн оцінку свого автомобіля, щоб розуміти, на яку суму позики можна розраховувати. При цьому отримані калькуляційні дані можуть бути приблизними і істотно відрізнятися від суми, озвученої в ломбарді.

Дізнайтесь вартість вашого автомобіля без спотворення ціни

Мінімізувати ризики неправильних підрахунків при оформленні кредитного договору та вийти у «плюс» допоможе компанія «ТРАСТ АВТО». У штаті ломбарду входять кваліфіковані оцінювачі, які з точністю вкажуть ринкову вартість авто в реальному часі. Заниження ціни, що практикується у банківських установах, виключено. Пряма співпраця з фінансовою установою гарантує точне визначення суми можливої позики, помітно скорочує час оформлення угоди з мінімальним пакетом документів.

Формування оцінної вартості авто – основні критерії:

Експерти проводять оцінку під час візиту до автоломбарду. Головне їхнє завдання – дізнатися, скільки грошей можна виручити, якщо продати машину. Фахівець складає свою думку на основі таких даних:

 1. Класифікація моделі – машини однієї лінійки нерідко випускаються з відмінностями у комплектації. Особливості складання істотно впливають на вартість ТЗ.
 2. VIN-код – це своєрідна ідентифікація машини, де зазначається рік випуску, виробник, технічні параметри. Чим відомі компанія-виробник, тим вища вартість транспортного засобу.
 3. Потреба – високо цінується ліквідність машини, застарілі моделі також підлягають оцінці, якщо вони  не несуть у собі складність реалізації у разі невиплати боргу.
 4. Параметри розмірів – фактична конфігурація, габарити, потужність двигуна, зазначені у документах впливають формування фінальної суми позики.
 5. Юридична історія – реєстраційні обмеження, накладення штрафних санкцій, наявність фактору ДТП знижують реальну ринкову вартість транспорту.
 6. Технічний стан – перевірці піддається комплектація автомобіля, враховується зношування деталей/механізмів, зовнішній вигляд кузова, наявність подряпин або пошкоджень.
 7. Незалежний експерт авто-ломбарду проводить діагностику та техогляд автомобіля безкоштовно у присутності власника. Сума позики нараховується від 70 до 90% ринкової вартості заставного авто.

Чи потрібна попередня онлайн оцінка авто перед візитом в ломбард?

Попередня оцінка вартості авто онлайн – послуга, що надається ломбардом для зручності позичальників. Вона дозволяє клієнту дізнатися про максимальну суму кредиту, яку він зможе отримати в результаті застави машини. Зверніть увагу — вона має виключно довідковий характер. Для укладання договору автоломбарди використовують точну оцінну вартість транспортного засобу, розраховану експертом.

Важливо знати, як відбувається оцінка авто в автоломбарді. Щоб одержати велику суму, потрібно надати не просто дорогий, а ліквідний транспорт. Це означає, що критерії оцінки машини включатимуть швидкість її продажу за необхідності. Тому експерт враховуватиме як технічні характеристики авто- та мототехніки, так і кількість пропозицій на ринку. Ломбард має право відмовити вам у заставі автомобіля, якщо він рідкісний, не має попиту в Україні або має нюанси, що ускладнюють його експлуатацію.

Рішення про видачу потрібної суми приймається автоломбардом на основі оцінки вартості авто та обраної програми співробітництва. Якщо транспортний засіб знаходиться на стоянці компанії, вона буде готова запропонувати вигідніші умови кредитування. Сума позики становитиме до 70-90% від оцінки машини. Автоломбард може надати гроші під заставу техпаспорта. Це дозволить вам користуватися машиною, але трохи зменшить суму.

Якщо вам буде потрібно терміновий викуп авто, ви також можете звернутися до автоломбарду. Компанія допоможе вам швидше продати машину. Реалізація здійснюється через комісійний майданчик.
Кредит під заставу авто – швидке вирішення фінансових проблем

Замовити експертну оцінку доцільно на сайті autolombard.in.ua – перевірка проводиться згідно з регламентами законодавства України, точність результатів гарантована. Доказ того, що укласти договір із компанією «ТРАСТ АВТО» вигідно, полягає в умовах кредитування, це:

 • низькі відсоткові ставки;
 • прозорі умови угоди;
 • звернення без надання довідок про доходи;
 • одноразовий комісійний збір;
 • фіксовані щомісячні платежі;
 • можливість рефінансування боргу

Кредит під заставу авто – це найпростіший, найпрозоріший і найдоступніший спосіб для вирішення фінансових проблем. Крім цього, погана кредитна історія не впливає на результат позитивної відповіді. Дізнатися докладнішу інформацію про оформлення позики можна за телефоном: +38 (097) 386-90-91; +38 (044) 425-28-99.

 

Ми використовуємо файли cookies.