Де взяти гроші, якщо у вас погана кредитна історія?

Де взяти гроші, якщо у вас погана кредитна історія?

Кредитна історія допомагає банківським установам визначити платоспроможність клієнта. Для багатьох потенційних позичальників із зіпсованою репутацією по виплаті боргу взяти наступний кредит в банку важко. До відмови ведуть такі фактори: затримка щомісячних платежів, незакритий кредитний ліміт, відсотки що набігли на карті з поганою кредитною історією.

Кредитна історії позичальника – чи можливі помилки?

Потенційних позичальників часто цікавить чи можливі помилки в складанні фінансового досьє на користувача кредитними коштами. Спираючись на статистику можна сказати, що незважаючи на точну автоматизовану передачу інформації про фінансові операції суб’єкта, трапляється введення неправильних відомостей – це звичайно, поодинокі випадки, але вони присутні.

Оформляючи перший кредит турбуватися з цього приводу не варто, а ось перед подачею заявки на наступну позику, варто перевірити особисту кредитну історію – досить зайти на сайт БКІ, зареєструватися і оплатити послугу. Здобувачі, які перевірили специфіку оформлення позики в тій чи іншій фінансовій установі, можуть зустрітися з поширеними схемами обману.

До переліку сумнівних компаній з видачі кредитів входять так звані філії «одноденки». На виверти і маніпуляції таких структур нерідко потрапляють молоді люди, які безтурботно ставляться до вивчення умов кредитування.

Схема обману компаній «одноденок»:

 1. Співробітники фірми обіцяють видати з дня на день кредит, як тільки підійде черга клієнта.
 2. Мисливців отримати вигідний кредит чимало – так звучить пояснення з боку персоналу, коли виплата позики затримується.
 3. При цьому з моменту підписання договору позичальник повинен гасити нарахування процентних ставок до отримання основної позики.
 4. Люди вірять словам і платять відсотки за ще не отриману суму позики сподіваючись на те, що позику скоро видадуть в повному обсязі.
 5. Насправді, позику отримає той позичальник, який попередньо вніс найбільшу суму платежів.

Стратегія обману з видачі кредитів заснована на привабливих ставках річних, для яких після оформлення договірних угод в кінцевому результаті попередня процентна ставка магічним чином збільшується в рази.

Клієнти таких фінансових установ змушені виплачувати «незаконно сформовану суму», щоб не потрапити в список боржників і не зіпсувати кредитну історію. Банки або мікро-фінансові організації, в свою чергу, намагаються приховати незаконні маніпуляції з боку персоналу або керівництва, щоб скандальна інформація не знизила зростання клієнтської бази.

Кредит з поганою кредитною історією під заставу ТЗ

У житті людини зустрічаються різні ситуації, коли необхідно вирішити фінансові проблеми: одні претенденти звертаються до друзів або родичів, інші шукають вигідні банківські структури або «конторки». Оформити термінову позику сьогодні нескладно в МФО – гроші практично миттєво приходять на банківську карту заявника.

Але, яке ж здивування, коли здобувач отримує відмову – пояснення досить просте, фінансова організація може відхилити заявку на підставі поганої кредитної історії. Тому, навіть при закритті заборгованості, рекомендується час від часу перевіряти записи про особисті фінансові операції в БКІ, для мінімізації непередбачених «сюрпризів» з боку кредитних організацій.

У випадку з «заплямованою» кредитною історією існує рентабельний вихід – оформлення кредиту під заставу наявного у претендента транспорту.

До переліку ліквідних ТЗ входять:

 • легковий / вантажний транспорт;
 • мотоцикли, гідро-цикли;
 • спеціалізована техніка.

Будь-який транспортний засіб в ліквідному стані легко виручить власника в рішенні фінансових труднощів. Звернувшись в спеціалізований авто-ломбард здобувач навіть з поганою кредитною історією може подати заявку на видачу позики під заставу ПТС.

Отримати певну суму позики під заставу транспорту можна і в банку, хоча з огляду на завищені відсоткові ставки робити це не рекомендується, особливо якщо у претендента є «грішки» пов’язані зі несвоєчасною виплатою попередніх позик.

Банківські установи не охоче йдуть назустріч клієнтам із зіпсованою кредитною історією, часто після заявки слід чекати відмову, якщо:

 • були тривалі затримки з виплати щомісячних внесків;
 • виплата боргу проводилася за допомогою колекторів;
 • присутні відмови з видачі позики в інших фін-установах;
 • немає офіційного працевлаштування та довідки про доходи.

Коли у людини зіпсована кредитна історія причин для відмови з боку фінансових структур достатньо, навіть якщо банк дає згоду на виплату позики під заставу транспорту, розраховувати на прийнятні умови не варто. У таких випадках банки встановлюють досить високі відсотки.

Кредит під заставу авто в банку клієнти можуть оформити з урахуванням місця реєстрації фінансової установи – прописка позичальника в місті, де знаходиться банк, є обов’язковою умовою. Крім цього, власнику ТЗ потрібно підготувати величезний пакет підтверджуючих документів, включаючи довідку про доходи за останні пів року. Наявність у претендента судимості, веде до відмови з оформлення кредиту в банку. Мінімізувати бюрократичні формальності і отримати кредит під заставу авто вигідно і доцільно в авто-ломбарді.

«ТРАСТ АВТО» – кредитування під заставу транспорту

При оформленні кредиту в «ТРАСТ АВТО» погана кредитна історія не грає важливу роль – головне ліквідність заставного автомобіля. Вимоги до транспорту досить високі – автомобіль повинен бути технічно справним, записаним на ім’я позичальника.

Мінімальний пакет документів включає:

 • громадянський паспорт;
 • водійські права;
 • паспорт транспортного засобу;
 • свідоцтво сертифікації ТЗ.

Подати заявку можна через інтернет на сайті https://autolombard.in.ua/  ствердну відповідь заявник отримує практично моментально. Нарахування суми кредиту відбувається після попередньої оцінки автомобіля, яка проводиться в день звернення.

Заставу під ПТС з поганою кредитною історією оформляти в ломбарді доцільно. Протягом 1 години проводяться всі документальні формальності, враховуючи оцінку транспорту, нарахування суми кредиту від 70 до 90% ринкової вартості авто. Позичальник отримує всю суму кредиту під заставу ПТС без будь-яких бюрократичних затримок і зволікань в день підписання кредитного договору з мінімальними процентними ставками.

Кредит під заставу авто із поганою кредитною історією: чому його варто взяти у нас?

Головна причина — надійність. Наша організація працює на українському ринку понад 13 років. Компанія має бездоганну репутацію, підтверджену багатьма відгуками. Звертаючись до нас, ви дійсно можете отримати кредит з поганою кредитною історією під заставу автомобіля без обману, тривалого очікування і зайвих ризиків.

Звертаючись до «ТРАСТ-АВТО», ви також отримуєте наступні переваги:

 1. Мінімальний термін розгляду заявок. Ви можете заповнити форму за 15 хвилин та отримати відповідь протягом години. Це дозволяє швидко взяти кредит під заставу авто із поганою історією звернень до фінансових установ.
 2. Відсутність бюрократії. Відповідь на запитання, які документи потрібні для оформлення позики, дуже проста. Це паспорт громадянина України, ідентифікаційний код (ІПН) та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Щоб залишити заявку, не потрібно збирати довідки, виписки по рахунках та інші документи.
 3. Високий відсоток схвалень. Рішення приймається скоріше на підставі оцінки машини, ніж перевірки кредитної історії. Для ломбарду не так важливо, чи клієнт має проблеми з банками та іншими фінансовими установами.
 4. Зручні схеми співпраці. Якщо машина використовується в роботі, можна оформити заставу авто з правом водіння. Якщо власнику знадобиться більша сума грошей, йому краще залишити транспортний засіб на стоянці компанії — це збільшить розмір позики.
 5. Вигідні відсотки. На відміну від банків та МФО, ломбарди дуже рідко встановлюють надбавки за ризик. Це дозволяє позичальникам брати кредит під заставу авто з поганою кредитною історією, отримуючи розумні відсоткові ставки.
 6. Можливість дострокового погашення. Якщо ви зібрали потрібну суму раніше, то можете одразу внести її на рахунок кредитора. Це дозволяє заощадити на сплаті відсотків за кілька місяців і значно зменшити витрати.
 7. Особисті консультації. Якщо ви хочете взяти кредит під заставу авто, але у вас є додаткові питання, приходьте до найближчого відділення «ТРАСТ-АВТО», телефонуйте нам або вибирайте інший зручний спосіб зв’язку. Під час зустрічі наші менеджери розкажуть про умови позики та допоможуть правильно заповнити форму заявки.

Як за поганої кредитної історії оформити кредит під заставу авто?

Все дуже просто – ви звертаєтеся до автоломбарду і подаєте заявку. Експерт проводить оцінку транспортного засобу — ми працюємо з машинами від 2000 року випуску, хоча все залежатиме від реальної ліквідності. Максимальний розмір кредиту під заставу автомобіля — до 80–90% оціночної вартості при зберіганні на стоянці. Умови позики із правом користування для фізичних осіб обговорюються індивідуально.

Якщо ви погоджуєтесь оформити кредит під заставу, складаються три документи:

 • оцінка вартості майна;
 • договір застави;
 • контракт на кредитування.

Підписавши їх, ви зобов’язуєтесь виплатити всю суму в строк і дотримуватись інших вимог компанії. Гроші можуть видаватися готівкою або онлайн-переказом на банківську картку. У договорі обов’язково зазначаються доступні способи погашення.

Поширені запитання

Чи вдасться отримати кредит під заставу авто з поганою кредитною історією?

Таку можливість пропонують багато фінансових установ. Для них застава є гарантією безпеки. Якщо позичальник систематично порушуватиме умови договору, вони зможуть продати його цінне майно, щоб компенсувати збитки.

Які банки не перевіряють кредитної історії в Україні?

Будь-які банки оцінюють платоспроможність своїх клієнтів. Якщо вам потрібно взяти кредит на авто з поганою кредитною історією, краще звернутися до ломбарду. Насамперед він оцінюватиме ліквідність машини, а не попередні відносини з фінансовими установами.

Ми використовуємо файли cookies.