Де взяти гроші на погашення боргів?

Де взяти гроші на погашення боргів?

Слово «борг» виникає на підставі договірних угод між позичальником та кредитором. Задокументовані домовленості двох сторін, засвідчені нотаріусом, повинні неухильно виконуватися, оскільки головна причина виникнення заборгованості – безвідповідальне ставлення до виконання зобов’язання з боку боржника.

Де взяти гроші на погашення боргів – рекомендації

Питання, де взяти гроші на погашення боргів найчастіше хвилює позичальників кредитів. Тут головне – контролювати ситуацію. Погашення кредиту, взятого на певні цільові завдання у фінансових організаціях, слід своєчасно перекривати. Наївно думати, що банк чи МФО з часом забуде про заборгованість клієнта. Відсотки, штрафи, пеня справно нараховуються і борг не залишається колишнім – зростає як «снігова куля».

Така ситуація для боржника несе лише неприємності – це зіпсована кредитна історія, плюс розгляд у суді, якщо позичальник безвідповідально ставиться до погашення кредиту. У житті трапляються різні ситуативні проблеми, пов’язані із фінансовими труднощами. Іноді навіть відповідальні позичальники заходять в «глухий кут» – це втрата роботи, хвороба, тимчасовий виїзд за кордон і не можуть віддати кредит.

Вихід із таких ситуацій існує:

 • Розповісти про становище, що склалося, кредитору – потрібно надання підтверджуючих документів: довідки від лікаря, виписки з відділу кадрів.
 • Провести реструктуризацію кредиту – перегляд договірних умов, зміна графіка погашення боргу з більш прийнятним для позичальника терміном.
 • Скористатися програмою рефінансування – це оформлення нової позики в іншому банку для погашення поточного боргу.
  У першому випадку після пояснення причин пов’язаних із затримкою щомісячних платежів не факт, що банківські установи підуть назустріч клієнтам – залишається реструктуризація або рефінансування кредитного ліміту.

Коли є сенс взяти гроші у кредит на погашення боргів?

Отримання кредиту – оптимальний варіант вирішення тимчасових фінансових труднощів. Акцент тут варто зробити на слові «тимчасових» — позичати гроші можна лише в тому випадку, якщо в майбутньому ви зможете їх віддати.

Найчастіше люди цікавляться де взяти кредит, щоб погасити інші кредити, при виникненні незапланованих витрат. Це можуть бути витрати на:

 • лікування;
 • оплату освіти;
 • ремонт квартири чи машини;
 • сплату штрафів;
 • купівлю нового мобільного телефону;
 • заміну побутової техніки тощо.

Багато позичальників також шукають можливість отримати додаткові кошти, щоб не псувати кредитну історію під час хвороби, вимушеної відпустки чи перерви для пошуку нової роботи. Це дозволяє їм зберігати платіжну дисципліну та уникати санкцій.

Споживчі кредити часто беруть, коли виникають складнощі на основному місці роботи — затримують зарплату або штрафують за невиконання посадових обов’язків. У такому разі більшість банків України йдуть назустріч позичальникам. І все ж деякі фінансові установи відмовляють у допомозі — доводиться позичати гроші, щоб погасити кредит у термін.

Погашення боргу за допомогою банку чи МФО – особливості

Опускати руки не варто, тому що банку потрібно повернути гроші. Якщо організація бачить, що клієнт раніше вчасно сплачував борг, фінансова установа може піти назустріч – оформити кредитні канікули, зробити відстрочку виплат на деякий час. У зв’язку з економічною ситуацією, боргові зобов’язання не рідкість, виникнення фінансових труднощів може виникнути у будь-якої людини. Тому боржникам, опускаючи моральні проблеми, доводиться думати, як мінімізувати збільшення пені та відсотків під час оформлення кредитного договору з банком.

Банківські структури

Основний варіант – створити заявку на рефінансування позики. Новий кредит в інших банках для погашення старого боргу має свої особливості та нюанси. При цьому користувач кредитним продуктом потрапляє до списку неблагонадійних клієнтів. Результат очевидний – зіпсована кредитна історія, проблеми з оформленням майбутніх позик, які найчастіше супроводжуються відмовою. Якщо банк і піде назустріч, то збору величезного пакета підтверджуючих документів, що доводять стовідсоткову платоспроможність не уникнути, зазвичай процентна ставка щомісячних платежів зростає у рази.

Терміновий кредит у МФО

З одного боку, взяти гроші у мікрофінансових організаціях вигідно. Умови кредитування досить прості, одержати певну суму кредиту можна практично моментально на зазначену претендентом на карту. При цьому існують аспекти, які повинні насторожити позичальника: високі відсотки, невеликі лімітовані суми позики, продаж боргів колекторам. Взяти в МФО кредит онлайн вигідно на тиждень, у крайньому випадку на один місяць – затримка виплати веде до незрівнянного зростання відсотків, які рано чи пізно потрібно погасити. У разі невиплати справа позичальника направляється до суду.

Варто зауважити, якщо у боржника є заможні родичі або друзі, можна спробувати позичати гроші без нарахування відсотків.  Адже близькі забезпечені люди можуть зайняти певну суму із вигідними умовами повернення. Але, для багатьох такий варіант не підходить, часто позичальники керуються висловлюванням – «хочеш нажити ворога, позич у друга гроші». Мінус цього варіанта – можливість зруйнувати родинні чи дружні стосунки назавжди, якщо з якихось причин погасити заборгованість вчасно не вийде.

Взяти кредит під заставу – вирішення будь-яких фінансових проблем

Сьогодні особливу популярність серед населення України мають комерційні організації – ломбарди, які займаються видачею кредитів під заставу майна. Правові регламенти структурно схожі на програми кредитування у банках чи МФО, але результативність з урахуванням вигідних угод на порядок вища – платити за кредитом не лише зручно, а й вигідно.

По-перше, оформлення договору відбувається швидко, після попереднього огляду та оцінки заставного об’єкта. По-друге, за наявності ліквідного майна, можна погасити заборгованість у банківських структурах без негативного запису до БКІ.
У разі великої застави, наприклад автомобіля, процентна ставка знижується у рази. Здобувач позики оплачує невеликий відсоток та комісійний збір за операційні витрати, це плата за послуги: юриста, оцінювача, нотаріуса. Величезний плюс кредиту під заставу – це підготовка мінімального пакета документів, оформлення договору на вигідних умовах, швидка виплата позики готівкою або картку позичальника. Мінус – втрата майна у разі невиплати боргу.

Якщо боржник має у своєму розпорядженні транспортний засіб, закрити кредитний ліміт у банку не складе труднощів, якщо правильно вибрати автоломбард. Перед подачею заявки рекомендується вивчити історію організації, переглянути умови кредитування під заставу авто.

До переліку заставного транспорту входять:

 • автомобілі різних марок;
 • мотоцикли, байки, мопеди;
 • водний транспорт, такий як моторні човни, гідроцикли.
  Отримати гроші в автоломбард можна двома способами, якщо техніка залишається на стоянці організації або під ПТС транспорту з правом водіння. Водії найчастіше вибирають другий варіант, тому що розлучатися з чотириколісним другом досить важко.

Рефінансування боргів за кредитом за допомогою компанії «ТРАСТ АВТО»

Власники транспортних засобів, які зіткнулися з питанням, де взяти гроші на погашення боргів, можуть скористатися сервісом ломбарду «ТРАС АВТО» – таке рішення заощадить час на пошуки надійної організації, знизить зайві витрати. Чому? Все досить просто, фінансова компанія, що видає кредити під заставу авто протягом 10 років з дотриманням правових норм законодавства України, користується довірою споживачів.

«ТРАСТ АВТО» – вигідні умови кредитування:

 • нарахування суми кредиту – 80% – 90% від ринкової вартості авто;
 • одноразовий комісійний збір – до 2% загальної суми позики;
 • термін кредитування – від 3 місяців до 10 років, вибір за клієнтом;
 • експертна оцінка транспорту – проводиться у день подання заявки;
 • оформлення договору – 15 хвилин, що підтверджується нотаріально;
 • видача позички – після підписання контрактної угоди;
 • погашення позики – фіксованими щомісячними платежами;
 • дострокове закриття кредиту – без нарахування штрафних санкцій.
  За період діяльності співробітники автоломбарду «ТРАСТ АВТО» ґрунтовно вивчили потреби клієнтів і завжди йдуть назустріч претендентам на позику. Погана кредитна історія або відсутність довідки про доходи за 6 місяців не впливає на результативну відповідь на видачу кредитних грошей. Подати заявку можна на офіційному сайті компанії autolombard.in.ua або за телефоном: +38 (097) 386-90-91.

Поширені запитання

Чи можна взяти кредит для погашення іншого кредиту?

Така послуга надається фізичним особам. Але банки, які дають кредит на погашення інших кредитів, встановлюють досить жорсткі умови — стислі терміни та високі відсоткові ставки.

Який кредит не можна рефінансувати?

Зазвичай йдеться про прострочені кредити, платежі за якими надходять нерегулярно. Але насправді фінансова установа може відмовити у зміні термінів, якщо такої умови немає у підписаному вами договорі.

Як можна сплатити кредит, якщо немає грошей?

Одна з відповідей на питання, де взяти кредит на погашення інших кредитів, — звернення до ломбарду. Ви можете закласти автомобіль чи інше цінне майно.

Як називається об’єднання кількох кредитів?

Оформлення нової позики замість кількох старих називають консолідацією. Зазвичай воно передбачає перепідписання договорів поручителями та повторну оцінку майна.

Ми використовуємо файли cookies.