Чи є небезпека бути ошуканим при зверненні до ломбарду

Чи є небезпека бути ошуканим при зверненні до ломбарду

У кожної людини час від часу виникає важка життєва ситуація, коли вона потребує певної грошової суми. Але способів отримання швидкого кредиту не так вже й багато.

Один із них – звернення до автоломбарду

Такі фінансові організації стали дуже поширеними по всій території України, що говорить про їхню гарну репутацію. Все ж таки, чи є ризик втратити свій автомобіль?

Як показує практика, на обман піддається незначна категорія населення. Найчастіше це пов’язано з неуважністю клієнтів під час заповнення договору.

Усі автоломбарди Києва та інших областей країни підпорядковуються чинному законодавству, що говорить про законність таких організацій.

Щоб отримати кредит, потрібно скласти договір (детально ознайомившись із змістом) і залишити свій автомобіль. Співробітники ломбарду поставлять його на автостоянку для зберігання. Такі організації зацікавлені у збереженні машини, оскільки від цього залежить їхня репутація, яка приваблює нових клієнтів.

Переваги автоломбардів в Україні.

Подібні організації дозволяють отримувати швидкий кредит під заставу авто та не вимагають збирання об’ємного пакету документів. Щоб не бути ошуканим ознайомтеся зі стажем роботи автоломбарду та відповідально поставтесь до укладання договору (прочитайте кожен його пункт). Фінансова організація, яка пропрацювала понад два роки – надійний помічник у скрутній ситуації.

Від клієнта потрібно лише дотримання складеного договору та своєчасна оплата заборгованості.

Ми використовуємо файли cookies.