Автоломбард: які потрібно документи?

Автоломбард: які потрібно документи?

Компанія Траст Авто готова надати позику під автомобіль на будь-який термін під мінімальний відсоток. Виникає важливе питання при зверненні до автоломбарду – які документи потрібні?

Найчастіше, коли виникає необхідність запозичення коштів під авто – звертаються до автоломбарду. Таке бажання може бути пов’язане з гострою необхідністю у засобах необхідних для бізнесу, погашення кредитів та багатьма побутовими ситуаціями.

При зверненні до автоломбарду важливо розуміти, які документи необхідно мати при оформленні позики, наявність обмежень і який ступінь відповідальності учасників угоди?

Які документи потрібні потенційному позичальнику вибираючи ломбард? Як правило, оформлення кредиту не складе жодних проблем. У компанії «Траст Авто» весь процес оформлення триватиме менше години за наявності наступних документів:

  • свідоцтво реєстрації транспортного засобу;
  • паспорт (необхідний вік – 21 рік для авто стандартного класу, 25 років для представницьких авто);
  • ІПН (ідентифікаційний код – потрібен лише для українських громадян).

Важливо. Автоломбарду на відміну від інших фінансових установ не потрібна довідка про доходи.

Як відбувається процес отримання кредиту?

Ви приїжджаєте до нашого автоломбарду із зазначеним вище пакетом документів на ТЗ, під який збираєтесь брати позику. Після цього наш спеціаліст консультує Вас щодо умов кредитування, опісля ми разом підбираємо найбільш вигідний варіант позики.

Далі відбувається процес оцінки авто досвідченими фахівцями. Пропонується сума кредитування. Максимальна сума кредиту в нашому автоломбарді становить 85% від оціночної вартості заставного автомобіля.

Далі складається договір і Ви отримуєте кредит. Авто можна залишити на стоянці або вільно їздити на ньому.

На що важливо звернути увагу при виборі автоломбарду?

Для того, щоб вибрати автоломбард звичайно слід брати до уваги зручність в оформленні кредиту та швидкість оформлення. Адже це ваш особистий час, а, як відомо «час — гроші». Крім того, слід приїхати і самому подивитись та поспілкуватися з представниками компанії. Подивитися на місце, де буде автомобіль (у разі, якщо будете залишати його на стоянці).

Дізнайтесь більше про фінансову компанію, перегляньте сайт та згадки про неї. Важливо розуміти її репутацію. Подивіться скільки років компанія працює на ринку? Автоломбарди з тривалим терміном роботи більш стабільні та надійніші.

Траст Авто” одна з небагатьох фінансових компаній, хто видає кредити під автомобіль з таким мінімальним пакетом документів і за такий короткий відрізок часу. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам.

Ми використовуємо файли cookies.