Історія на ринку

Поняття авто-ломбард виникло в середині 20 століття, прабатьком сучасних ломбардів була американська фінансова компанія. В Україні система кредитування під заставу авто виникла у 21 столітті, автолюбителі швидко оцінили переваги сервісу через більш вигідних умов, які пропонують банківські структури.

Авто-ломбард
«ТРАСТ-АВТО» Київ –
історія компанії

Прозорість, чесність, оперативність, висока оцінна вартість, низькі процентні ставки – це далеко не повний список результативності в оформленні кредиту під заставу авто в компанії «ТРАСТ-АВТО».
За 13 років роботи фінансова організація вела свою діяльність відповідно до норм / правил українського законодавства, тим самим:
Icon заслужила довіру споживачів
Icon здобула бездоганну репутацію
Icon користується попитом в автовласників

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Траст-Авто — це акредитована організація, яка розпоряджається власним капіталом і проводить видачу кредитів під заставу авто на вигідних умовах для клієнтів.
  Авто-ломбард «ТРАСТ АВТО» почав свою діяльність у 2010 році, тоді було складно уявити, що за десятирічний період компанія переживе світову кризу, складне політичне / економічне становище в Україні та встоїть перед конкуруючими структурами. Попри всі труднощі, організація не тільки втрималася на плаву, а й стала набагато більш ефективною.
  Продуктивність фінансової компанії підвищилася в рази, завдяки оптимізації процесів і командній роботі співробітників. Авто-ломбард «ТРАСТ-АВТО» займає провідне місце на ринку фінансових послуг з кредитування фізичних, юридичних осіб під заставу транспортного засобу для різних цільових завдань.

  Оформлення кредиту
  під заставу авто –
  базова інформація

  Сьогодні оформити кредит під заставу транспорту можна з мінімальним пакетом документів, без будь-яких бюрократичних зволікань і затримок. Фінансові процедури не займають багато часу, договірні умови між претендентом позики і кредитною організацією абсолютно прозорі й безпечні.

  Видача позики під заставу авто здійснюється після:

  попереднього огляду / оцінки
  транспортного засобу
  перевірки наданих документів
  на автомобіль
  укладення договору між обома
  сторонами угоди

  При обопільній згоді здобувача і кредитора з умовами договірної угоди завіреного нотаріально, процедура оформлення починається з приїзду клієнта в ломбард. Висновок
  і підписання контракту займає не більше 20 хвилин, після чого позичальник може отримати «гроші не відходячи від каси» готівкою або на надану карту банку України.

  «ТРАСТ-АВТО» –
  вигідні умови, низькі
  процентні ставки

  За час своєї діяльності авто-ломбард «ТРАСТ-АВТО» підвищив результативність стандартних шаблонів застосовуваних на ринку послуг, що дозволяє водіям взяти кредит під заставу транспорту для вирішення різних цільових завдань не відчуваючи дискомфорт у повсякденному житті — машина залишається в розпорядженні власника до повного погашення боргу.
  Оформлення договору — документи:
  Паспорт громадянина
  України
  Паспорт громадянина України
  Ідентифікаційний код Ідентифікаційний код
  Паспорт транспортного засобу Паспорт транспортного засобу
  «ТРАСТ-АВТО» – вигідні умови, низькі процентні ставки

  Ознайомитися з програмою кредитування і подати заявку можна онлайн, без відвідування офісу. На офіційному сайті компанії здобувач легко може розрахувати процентні ставки щомісячних платежів, повну суму кредиту — останнє залежить від технічного стану, року випуску моделі ТЗ.

  Крім цього, менеджери надають консультацію в телефонному режимі й онлайн. Видаючи гроші під заставу авто співробітники фінансової організації вивчили потреби клієнтів, завжди йдуть на зустріч — погана кредитна історія не впливає на результативність позитивної відповіді.

  Найчастіше кредит під заставу авто — це найпростіший, прозорий і доступний спосіб для розв’язання фінансових проблем. Саме тому, співпраця з організацією, яка дбайливо ставиться до своєї репутації, збереже клієнтам не тільки час, а й гроші.

  Ми використовуємо файли cookies.