Автоломбард
Ірпінь

https://autolombard.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/erik-mclean-trsxqpxxbgk-unsplash.jpeg

Автоломбард “Траст Авто”

Щоб швидко отримати гроші, коли є невідкладна потреба, можна закласти автомобіль в Ірпені на вигідних умовах. Автоломбард “Траст Авто” — це гарна можливість отримати займ без пакету документів, заставника, відмов, під низький процент та навіть з можливістю продовжити користуватися авто.

Переваги автоломбарду

Автоломбард Ірпінь Київ

Кредитування такого роду — це зовсім інший вид займу, ніж пропонує банківська установа. Оформлення не потребує запиту щодо кредитної історії позичальника, довідок з роботи про доходи, наявності поручителів. Все проходить набагато простіше. І, найголовніше, ніхто не буде цікавитися Вашою платоспроможністю, наявністю роботи, посадою та загальним доходом родини. Тож, закласти авто в Ірпені (Київ) може кожен, хто має у власності машину.

На відміну від банку, з автоломбардом нема потреби чекати декілька днів, щоб дізнатись про результат та отримати кошти. Вся процедура оформлення займу займає не більше, ніж дві години. Гроші Ви отримуєте на руки в той же самий день.

Автоломбард Ірпінь Київ

Як оформити кредит
під заставу авто

Якщо Вам терміново потрібні гроші, автоломбард в Ірпені (Київ) “Траст Авто” готовий допомогти. Перед тим, як приїхати до нашого офісу, можна зателефонувати та поставити всі запитання, що цікавлять. Менеджери компанії залюбки дадуть відповіді.

Щодо безпосереднього оформлення, потрібно приїхати на своєму автомобілі до нас. При собі потрібно мати лише паспорт, ІНН, технічний паспорт автомобіля та право власності. Ніяких додаткових паперів, що ускладнюють процес отримання грошей!

Наші спеціалісти проведуть діагностику транспортного засобу, на підставі якої автоломбард (Ірпінь Київ) розрахує можливу суму займу, виходячи з обраних замовником умов. Можна продовжити користуватися машиною під час застави та отримати меншу суму, або ж залишити її на майданчику під охороною та отримати значно більшу суму.

При повній комплектації, гарному стані, популярній моделі є вірогідність отримати до 85% ринкової вартості машини під низькі проценти. З кожним клієнтом складається договір, який можна подовжувати, сплачуючи лише відсотки. Тобто, ломбард для авто в Ірпені пропонує майже безстроковий кредит.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Часті запитання

  Які документи потрібні для отримання позики під заставу авто?
  • паспорт
  • ІПН
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
  Як визначається вартість мого автомобіля для надання позики?

  Ми детально оглядаємо стан вашого автомобіля, його марку, модель, рік випуску, пробіг, технічний стан та загальний зовнішній вигляд. Крім того, ми також беремо до уваги поточні ринкові умови, попит на авто даної марки та моделі, а також стан та популярність конкретного автомобіля на ринку.

  Після детального огляду та оцінки всіх важливих факторів, ми надаємо вам пропозицію з сумою позики, яку ми можемо видати під заставу вашого автомобіля. Наші прозорі та справедливі процедури оцінки гарантують, що ви отримаєте максимально можливу суму позики, відповідну реальній ринковій вартості вашого автомобіля.

  Які вимоги до позичальника Автоломбарду ТРАСТ АВТО?
  • вам більше 18 років
  • ви громадянин України (або маєте посвідку на проживання)
  • технічний стан автомобіля хороший
  • автомобіль зареєстрований у відповідних органах
  Автоломбард Оболонь
  Автоломбард на Шулявці
  Автоломбард Біла Церква
  Автоломбард Обухів
  Автоломбард Бориспіль
  Автоломбард Фастів
  Автоломбард Бровари
  Київська Область
  Автоломбард Дарниця
  Автоломбард Подiл
  Автоломбард Березняки
  Автоломбард Правий Берег
  Ми використовуємо файли cookies.